2733
2734

جواب خیانت رو با خیانت ندیم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل من پایین دیدن خودمه نه بقیه 🤦🏻‍♀️

سعی کن تو زندگیت موفقیت های کوچیک کوچیک به دست بیاری تا اعتماد به نفست رو بالاتر ببری اگر یه هدف بلند مدت هم داشته باشی که عالی میشه 

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 
نخند لعنتی😒😒😒جدی میگم خب رو اعصابمه

واقعن نمیدونم چیکار کنی اما من دندونم درد میکرد از ژل میخک استفاده میکردم خیلی خوب بود هم بوی خوبی داشت هم درد رو تسکین میداد 

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 
2731

با هیچکدوم از اعضای خانواده همسر بیش از حد صمیمی نشیم .

بیش از حد باهاشون رفت و آمد نکنیم .

و اصلا بهشون اجازه دخالت ندیم ...

کاش قبل از ازدواج اینا رو میدونستم 😢

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
واقعن نمیدونم چیکار کنی اما من دندونم درد میکرد از ژل میخک استفاده میکردم خیلی خوب بود هم بوی خوبی د ...

منم دهنم بو نمیداده چند وقتیه خالی شده غذا یا هرجی میخورم میره تو دندونم  بو بدی میگیره ک رو اعصابمه... واقعا بو عن میده😒😒😒😂 تو این وضعم میترسم برم دکتر

عشق مثه شوریِ اشکِ رو لب که قشنگه هر از گاهی:)♥
اینم ازشانش ما مثلا واسه روز مادر واسه مادرزنش سنگ تموم گذاشته بود واسه مادرخودم هیچی نخرید.یادیگه ک ...

چ جالب انگار داداشه منو گفنی در حالی ک ما فقط یک دونه داداش داریم یک دونه پسر...کلا با خانوداه اوناس هیچقوقت بزا ما ک برادری نکرد...بچع بزرگمومه ۱۸ساله داماد شذه

منم دهنم بو نمیداده چند وقتیه خالی شده غذا یا هرجی میخورم میره تو دندونم  بو بدی میگیره ک رو اع ...

میخک بزار هممترس نداره برو دکتر بابا. اونا خودشونم رعایت میکنن

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
فبل از ازدواج جو گیر نشیم و هر شرایطی را قبول نکنیم که فقط شوهر کرده باشیم،با خانواده جمعیتی وصلت نک ...

وایی گل گفتی مشکل منه اه ایکاش یکی قبلا اینو میگفت 

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
آره عزیزم دندون رو پر کنی خوب میشه اینکه دهنت برو گروه میده رو.خوب اومدی باحال بود

خب خداروشکر

خب جدی میگم بو عن میده😂😂😷😷😷😷

عشق مثه شوریِ اشکِ رو لب که قشنگه هر از گاهی:)♥

بچه ها تجربه ی پونزده ساله ی من میگه لحظه های زیبای زندگی تونو با این افکار که شوهرم به دختر عمو عمه و... چشم داره تلف نکنید چون اگه اونا رو میخواست نمیومد خواستگاری شما حتی اگه اینطورم   باشه ارزش نداره جوونی تونو هدر بدید  سن بیست تا سی سال تکرار نشدنیه ازش لذت ببرید خودتون و دوست داشته باشید 

2706