2733
2734

از اون حرف هایی که با خودتون میگید ای کاش یکی بهم گفته بود قبل از اینکه تاوان پس بدم در مورد هر موضوعییی 

تجربه ی خودم اینکه هیچ وقت هیییییچ وقت تحت هیچ  شرایطی خودتون رو از کسی بالاتر نبینید و حتی تو دلتون هم کسی رو مسخره نکنید چون خدا شما رو دقیقن تو همون شرایط قرار  میده 

تجربه ی بعدیم اینکه ای کاش از اول کسی بهم گفته بود کنار درست یه هنر یا یک زبان یا یک حرفه یاد بگیر 

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تجربه من میگه هیچ وقت هیچ وقت با فامیل وصلت نکنید حتی اگه هم طیب و طاهر باشه و اینکه برای ازدوج خانواده طرف خیلی مهمه 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

وقتی با کسی دردو دل میکنید انگار بهش یه چک سفید امضا میدین که بعدا هر طور خواست ازش استفاده کنه

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

اینکه نباید توی دعوای زن و شوهری مسائل گذشته رو وارد دعوا کرد و داد زد .

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

از هیچکس توقع زیادی نداشته باشیم ..چون بیشترین ضربه رو خودمون میخوریم💐

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

هیچوقت برا مردا خودتونو بی ارزش نکنین هیچوقت زیاد در دسترسشون نباشین محبت زیادی نکنین هیچوقت به کسی که شعورش نمیرسه فرصت جبران دوباره ندین

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706