2733
2734

تجربه بعدی کسی که فکر میکردی لایقت وقتی زد زیر همه چی بعدا میفهمی خدا رو شکر که رفت خدا هیچ وقت بد ما رو نمیخواد

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
وااقعااااا با جاری جماعت فقط سلام خداحافظ والسلااام شد تماام

مامانم میگه جاری جاریه حتی اگه خواهر خودتم باشه نباید صمیمی بشی

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوران  نامزدی باید بدونیم آقایان خانوادشون مخصوصا مادر و خواهرشون براشون مهم هستند و کمی شاید وابسته هم باشند  باید بهشون احترام بزاری حداقل ظاهر رو حفظ کنی و حرفی در مورد خانواده طرف نزنی اگه میخوای به هم نخوره😉اینو می‌خوام دخترم هم بزرگ شد بهش بگم

دوران  نامزدی باید بدونیم آقایان خانوادشون مخصوصا مادر و خواهرشون براشون مهم هستند و کمی شاید و ...

ولی واسم عجیبه چرا مردا تو دوران مجردی واسه مادر و خواهرشون تره هم خورد نمیکنن ولی بعد ازدواج یهو عزیز میشن و حاضرن جونشونو فدا کنن واسشون 

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 
2731

دقت کردین وقتی یکی یه کار کوچیک برامون انجام میده چقد ازش تشکر میکنیم؟ ولی ما همون کارو انجام بدیم براش هیچی نمیگن

یا همیشه از لباس و غذای دیگران تعریف نکنیم، چون بنظرم یکم جوگیر میشن

خیلیا تونو واسه امضاتون لایک میکنم💖

دوستای عزیزی شکست عشقی یا به دلایل نا حق جدا مطمئن باشید خدا علفای هرز زندگیتونو از سر راه برداشته

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

اول و آخر امیدت به خدا باشه نه به بنده هاش...

اگه از کسی توقع نداشته باشی زندگی شیرین تره...

تو زندگی اولویت اول خودم باشه بعد شوهر و بچه ها...

از بچه و همسرم جلو کسی تعریف نکنم....

حسرت یه ثانیه قبلم رو هم نخورم و از حالم لذت ببرم...

لحظه به لحظه چه دلی چه زبونی شکرگزار نعمتهای خدا باشم...

ولی واسم عجیبه چرا مرده تو دوران مجردی واسه مادر و خواهرشون تره هم خورد نمیکنن ولی بعد ازدواج یهو عز ...

واسه ما که برعکسه داداشم تومجردی خیلی خوب بود ولی الان که نامزد داره کلا رفته طرفه خانواده زنش ومادر زنش بعنی کلا از اونور بوم افتاده

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
واسه ما که برعکسه داداشم تومجردی خیلی خوب بود ولی الان که نامزد داره کلا رفته طرفه خانواده زنش ومادر ...

ولی اکثر مردا این طورن تو تاپیک های نی نی سایت هم میتونی ببینی هر روز چندین تاپیک زده میشه در این مورد  خانم ها خیلی گله دارن

پشت هر اکانت مجازی یکقلب واقعی در حال تپیدن است 
خب ی تجربه دیگ همیشه شکرگذار خدا باش حتی وقتی ی اب میخوری نمیدونین چ تاثیری داره من همیشه عادت داش ...

آفرین... منم همینم

حتی وقتی رژیمم سر سفره میشینم و بعد که بچه ها غذاشونو خوردن با صدای بلند و از صمیم قلبم الحمدالله رب العالمین میگم حتی اگه نون و ماستی باشه

واسه ما که برعکسه داداشم تومجردی خیلی خوب بود ولی الان که نامزد داره کلا رفته طرفه خانواده زنش ومادر ...

احتمالا نامزدش به شما احترام میگزاره و پیشش طوری رفتار می‌کنه که برادرت حس می‌کنه  خانوادش رو دوست داره

تجربه بعدی اینکه اگه ازدواج کردی خودت باش خود خودت به خاطر عشقت یکی دیگه نشو اگه دوست داشته باشه همینجوری قبولت داره

2706