2733
2734
عنوان

رمان خونا یه لحظه بیایین

161 بازدید | 26 پست

یه رمان بود دختره اسمش معصومه هست عاشقه یکی از دوستای خانوادگیشون میشه و بی سررصدا صیغه میکنن بعد پسره یه ماه میره یه استانه دیگه برا درسش  وقتی بر میگرده میبینه معصومه با پسر همسایشون که خیلیم پولداره ازدواج کرده

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
خوب

میگم اسمشو بگین

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگم اسمشو بگین

نمیدونم والا حالا منم اسمشو میخام ک دان کنم

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
دوفصلم هستش

من فقط فصله اولش رو خوندم

2738
اسم پسره سهیل بود🤔

آره آره میدونی؟

کسی گفت لطفا منم لایک‌ کنین🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
اسم پسره سهیل بود🤔

یادم پسراستاد دانشگاه بودولی دختردوست پدرش که عموصداش میزدن دوست داره اخرشم عموه مجبورمیشه خواهر معصومه روبگیره پدرشم شمیایی بود سهیلم دکتربود

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

اسی جان ببخشید یه سوالم من بپرسم

بچه ها یه رمان قدیمی بود تو یه محله  دختر حاجی عاشق یه پسر طرد شده یه خونواده شد دوستش برای اینا نقشه کشید

اینارو انداختن بیرون

خیلی رنج کشیدن آخرش دختره دکتر زنان شد

پسره ام کار و بارش گرفت

دوستشم به خاک سیاه نشست زن یه معتاد شد هرروز میزدتش

این دختره رو کلآ دوستش بی آبرو کرد

این رمانه اسمش چیه؟

سال 92 خوندم بنظرم

2706