2733
2734

چهار ساله عروس ما شده، هر چهار سالش جنگ و دعوا . سر اندک کاری جنگ راه میندازه. همه میگن مامانم براش فرشتس از بس خوبی می‌کنه بهش. ما هم که خواهر شوهراشیم هیچ حرفی بهش نمیزنیم....

نمیتونه ببینه ما دور هم بخندیم و با داداشمون شوخی کنیم و سریع یه چیزی میگه که بخوره تو ذوقمون و ساکت شیم ، اگ چیزی بخریم سررررریع می‌ره مثل همون میخره.

چن روز پیش خونمون بود به من دستور میده که کارای بچشو انجام بدم .... وقتی خونمونه مثل ملکه رو مبل تکیه میده و از سر جاش یه سانت تکون نمیخوره و ما هم براش هیییچ کوتاهی نمیکنیم. پیام میده به من که چرا فلانیتون این حرفو گف، چرا اینجوری با من برخورد کردین ، چرا احترام منو نگه نمیدارین، با اینکه سوسن جان از دهنمون نمیفته . 😏😏😏😏

روز نامزدیم اینقدر ترکیبشو مسخره کرده بود که همه به مامانم میگفتن چرا سوسن اینقدر ناراحته که بعد چن روز گفت چرا نامزدی غزل   اونقدر با شکوه برگذار کردن طرف نامزدش و مال منو شما خوب برگذار نکردین⁦☹️⁩،⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩ با اینکه از وسایلی که سر عقدش خریده بودیم براش ، خداییش هرکی اومد خونمون و دید دهنش باز مونده بود و میگفتن ما هم سر خرید عقدمون سوسن رو‌ میبریم‌ با خودمون.

اینقدر نفرین کرد و گفت غزل خودتون نامزده و سر خودتون بیاد که بهم خورد نامزدیم، حالا بهم خوردن اونکه لطف خدا در حق من بود ولی خب خیلی ناراحت میشم که نفرین میکرد .....

حالا الآنم دوباره جنگ راه انداخته سر اینکه شما به خواهر من بی احترامی کردین😑😑😑😑😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤 

تازه اینم بگم که یه مدت مامانم براش نهار و شام میپخت که خانم نمیرسیدن کاراشونو انجام بدن😑اما دیگ داداشم جلوشو گرفت چون خیلی داشت لنگر مینداخت بی جنبه😒

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه قد بد حرف زدی راجبش  ادم نباید یه طرفه به قاضی بره اما هرچقدم از دستش ناراحت باشید معلومه با این طرز حرف زدنتون زنداداشتون راست میگه 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738

خوبی زیاد

تبدیل شدن به وظیفست😑😑😑😑

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند،زن برادرت بسیار حسود و عقده ای و بی اصالت هست و عرضه هیچ کاری هم خودش نداره و بسیار چشم و هم چشمی میکنه بهش اهمیت ندین 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2706