2733
2739

الان باردارم میخام برا سال بعد کنکور بدم تا روزکنکور نی نیم میشه ۹ماه😁سخت نیس بنظرتون با یه بپه؟

اگه درس نخونم دق میکنم از بس خواب دانشگاه میبینم من درسم تو مدرسه خوب بود سال قبلم بهداشت قبول شدم چون شهر دور بود نرفتم😢😭.

شوهرم میگه برات کتاب میخرم تجربی کنکور بده ولی من میترسم تجربی میگم سخته دوسال کنکور دادم رتبم جالب نشد.انسانی بنظرتون خوبه برا فرهنگیان.؟ اما من سنم ۲۱ ساله تا سال دیگه بیشتر نمیتونم برا فرهنگیان بدم😔🙄🤕قدمم ۱۵۳  میترسم اگع برم انسانی  به قدم گیر بدن. خانما بیاین راهنمایی چه رشته ای برم خوبه؟

من بعید میدونم بتونی کنکور بدی با نوزاد

باز اگر بچه چند ساله بود راحتر بودی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

یکی ازهم کلاسی های من هم زمان ک باردار بود میومد دانشگاه بعد زایمان هم ک کرد با نوزادش میومد کلا بچش تو دانشگاه بزرگ شد تو بغل دانشجو ها و استاد ها خیلی باحال بود  تازه بهترین دانشگاه درس میخوند و معدلشم بالا بود🤩🤩اگ انگیزه داشته باشی میتونی حتما

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا نتونی؟ خانم داداش من هم سرکار میرفت هم درس میخوند هم بچه داری می‌کرد و همزمان واسه فوق میخوند که قبول هم شد 

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

برو پیامنور بدون کنکور ثبتنام کن. از مهر برو تا بچت ۹ ماهه بشه ۲-۳ ترمـخوندی

غیر حضوری بخون خیلی راحته

کنکور سخته به این فک کن اون سالهایی که اوج درس خوندنت بود بدون دردسر بچه و شوهر نتونستی الان با بچه نوزاد که اصلا نمیشه

2738

عزیزم نمیخوام ناامیدت کنم اما ازونجا ک خودم بچم ۸ماهشه اصلا بنطر من امکان نداره بتونی درس بخونی اونم برا کنکور .. شب بیداری و خستگی داره خیلی حتی اگه بچت ساکت باشه من پیرم درومده انقدم بیخوابی کشیدم کلا خستم براهمین

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
برو پیامنور بدون کنکور ثبتنام کن. از مهر برو تا بچت ۹ ماهه بشه ۲-۳ ترمـخوندی غیر حضوری بخون خیلی را ...

میخام یه رشته برم که کارش تضمین شده باشه چند تا ازفامیلا رفتن پیام نور الان بیکارن

میگن با بچه کوچیک راحت تره چون بزرگ بشه راه میره اذیتت میکنه

نوزاد تا ۴ ماهگی مکافاته ، شب تا صب که باید بیدارباشی صبا هم تا شب باید بغلش کنی راه ببری برا دل درداش، ساعتایی که خوابهدام کلی کار رو سرادم میریزه

عزیزم نمیخوام ناامیدت کنم اما ازونجا ک خودم بچم ۸ماهشه اصلا بنطر من امکان نداره بتونی درس بخونی اونم ...

دیگه سعیمو میکنم اگه نخونم نمیتونم🙄😭😭😭همش تو فکرشم 

بنظرتو چه رشته ای برم؟ که بازارش خوب باشه برم سرکار

من خودم ده سال پیش ریاضی محض خوندم و به هیچ دردم نخورد اما همین خانم داداشم ریاضی خوند و شد دبیر ریاضی، دکترای ریاضی هم قبول شد و الان هم ایران نیست. 

منظورم اینه در کنار یه رشته خوب که خیلی مهمه تلاش و اراده هر کس مهمتره

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2706