2737
2739

بچه ها من دیشب آخرین لحظات ثبت نام کردم کد اعتبارسنجی هم برامون فرستاد الان این پیش ثبت نامه؟ این که تو سایت نوشته ظرف 10 روز اطلاعات به روزرسانی میشه منظورش چیه؟ بعد اینکه من اصلا نفهمیدم کجا باید نوع ماشینو انتخاب کنیم یعنی انقد زحمت کشیدم همش بی فایده بود وقتشم که تموم شد😔

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😶مگه تایید می کرد برا من همین هم نیومده 😂😂😂

یه پیامی اومد نوشته کداعتبارسنجی شما فلان...یعنی تو هم نوع ماشینو هنوز انتخاب نکردی؟ 

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
اول سایت امتا برای احراز هویتت بعدش سایت ایران خودرو دراخرهم باید اس میومد برات ک از انتخاب شما مچ ...

از من تشکر نکردن😁

بعد ثبت نام یه گزینه ای میومد به اسم خرید خودرو. بعد اونجا ماشین و انتخاب میکردی و آخرم یه کد رهگیری ...

🤦‍♀️🤦‍♀️ نیومد همچین چیزی

2740

میشه وقتش گذشته بود که این گزینه نیومد آخه آخرین لحظات بود 12 و چند دقیقه شده بود دیگه☹️

از من تشکر نکردن😁

متقاضي محترم
درخواست جنابعالي جهت شركت در قرعه كشي طرح((فروش فوق العاده)) گروه خودروسازی سایپا ثبت گردید.
«گروه خودروسازی سایپا»

اینو برام فرستاد دددلت بشوزه ازمن تشکر کرد😂😂😐

اما خداوکیلی چشم اب نمیخوره ب اسممون دربیاد

اون شماره کارتی ک برا احراز هویت زدم با شماره شبایی ک برا ایران خودرو زدم فرق داره کدوم شون برا واریزی استفاده میکنن اولی تجارت زدم دومی ملی

گرچه ازت خیلی دلگیرم ولی هنوزم تو خدای خوب منی💔
متقاضي محترم درخواست جنابعالي جهت شركت در قرعه كشي طرح((فروش فوق العاده)) گروه خودروسازی سایپا ثبت گ ...

😁😁 خوش بحالت ولی فک کنم وقتش گذشته بود حیف اون همه حرص و جوشی که زدم و اینترنتی که حروم کردم تف به این شانس😔 گزینه خرید خودرو همون دیشبم که زدم همش مینویسه هیچ برنامه فروشی متناسب با درخواست شما موجود نمیباشد☹️

😁😁 خوش بحالت ولی فک کنم وقتش گذشته بود حیف اون همه حرص و جوشی که زدم و اینترنتی که حروم کردم تف به ...

بیخیال

من ک چشم اب نمیخوره  ب اسممون دربیاد

6میلیون نوشتن

فقط25هزارتا ماشینه😐😐😐

2706