2737
2739

تمیز میشه؟؟

راحته جاگذاری توش؟

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مستطیلی دارم میزارم مشکلی نداره، البته دایره راحتتره ولی اینم مشکل خاصی نیست

جدی ینی بخرم 

فقط برا مهمون میخام ینی دو سه ماهی ی بار

خ شیکه مستطیلی 

بخرم ینی؟؟؟

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
جدی ینی بخرم  فقط برا مهمون میخام ینی دو سه ماهی ی بار خ شیکه مستطیلی  بخرم ینی؟؟؟

والا من شوهرم مستطیلی دوست داشت برا دم دست خریدم، تو ماشین نسبت به دایره سختتره، یه مشکل سرویس من اینه که کاسه هاش زیاد حس کاسه نمیده انگار، مخصوصا خورش خوریش، من دایره رو بیشتر می‌پسندم اما برا تنوع خوبه

والا من شوهرم مستطیلی دوست داشت برا دم دست خریدم، تو ماشین نسبت به دایره سختتره، یه مشکل سرویس من ای ...

من ابن سرویسی ک انتخاب کرذم کاسه اش مثلثه عب نداره تو ماشین راحته؟

2738
برا من کاسه ها مستطیل، یه مقدار سخت هست اما نشد نداره مثلث هم فک کنم همینطور باشه

مرسی عزیزم