2737
2739
عنوان

بارداری با بی بی چک منفی

303 بازدید | 15 پست

کسی تاحالا اینجوری شده؟۸ روزه تاخیر دارم بی بی زدم امروز منفی خیلی دلمو کمرم درد میکنه 

امکانش هس باردار باشم؟

مارکشم روژان بود

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره

ممکنه🌺

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

اره امکان داره زود زده باشی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ممکنه 

چند روز پیش کسی هنیتجا میگفت هرچی بیبی چک میزدم منفی بود ولی ازمایش مثبت

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

سلام مارکش که مهم نیست ولی برو آزمایش خون بده اگه مثبت بود که بهتر اگه هم نبود دارو استفاده کن تا پریود شی یکماه عقب نیوفتی واسه بارداری

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
شاید  ولی اون تا ۹۹ درصد درسته  یه تست خون بده  اگ دیدی نشدی که مطمئن باش عفونت دا ...

ن چکاپ کامل دادم هیچ مشکلی ندارم

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
2738
انشاالله که بارداری یه بار دیگه امتحان کن فردا یا پس فردا به امید خدا 

آزمایش خون خیلی بهتر از بی بی چکه ...ولی من ۴ روز به موعود مونده بود زدم مثبت شد ولی خب همه نشون نمی ده برو آزمایش بده

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
من ک ۹روز تاخیر داشتم کیست بود 

من ده روز تاخیر داشتم بعدش شدم . قبل اقدام سونو دادم دکترم گفت کیست دارم ولی اصلا واسه بارداری مشکل ساز نیست حتی یکیش با بارداری از بین میره. دکتر سونو هم همینو گفت 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
آزمایش خون خیلی بهتر از بی بی چکه ...ولی من ۴ روز به موعود مونده بود زدم مثبت شد ولی خب همه نشون نمی ...

گفتم شاید برای آزمایشگاه رفتن به خاطر شرایط نتونه بره پیشنهاد دوباره بی بی چک رو دادم, با آزمایش خون که صد البته

میخوام مامان بشم   
2706