2737
2739
عنوان

توروخدا بیاین پسرم 5روزه شکمش کار نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 66 پست
فک کردین نکدیم اینا روشای اولین رو بود... اصن نمیدکنید ما سر چه کارا رفتیم براش.. اصن نمیشه

الهی.. بازم چندتا متخصص خوب دیگه ببرید نشون بدید. ما یکی از اشناهامون سر این مساله کلی دکتر رفت تا درست شد.الانم واسه پیشگیری وقتی یبوست میشه با روغن بنفشه دور نافش ماساژ میده میگه خیلی عالیه.

من بچم سه ماهه بود شکمش کار نمیکرد دوستم گفت ی قاشق چایخوری شکرو با یکم آب ولرم قاطی کن بده بخوره دادم خورد فوری شکمش کار کرد

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دستشک دستم میکنم... وقتی داره میاد یکم بزووور طفلیو مجبور میکنیم اگه نکنیم شکشم خیلی ورم میکنه

خوب همين كارو كردين كه عادت كرده شرطي شده 

اينكارو نكنين اونم كاروشو نميكنه عادت شده 

اين كارتون اشتباهه بزارين كم كم خودش كارشو بكنه 

پدر عضله هاي دم مقعدش در اومد اون قسمت خييلي حساسه حتي گاهي ديده شده كه ورود چيزه به اون قسمت به انسان شوك وارد كرده و طرف مرده!!!

به اقايي موقع كلونوسكوپي دچار همين شوك شده و مرد 

برا بچه 35روزه ضرر ندارع؟؟؟

وای از الان شیاف نذار من برای دخترم که سه سالش بود میذاشتم بچه دل پیچه میگرفت همون ماساز با روغن زیتون و چرب کردن مقعد با روغن یا دادن کره خیلی بهتره 

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

آموزش خیاطی خانم عمرانی معادل 230 سی دی و 750 صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه

کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای

ارسال رایگان به کل کشور 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در تلگرام پیام بدهید

@Estekhdam001123

2738
اره شنیدم  ولی میدونی معدش روونه کار میکنه.. فقط انگار یه چیزی تو مقعدشه که ترس تخلیه داره

اینقدراذیتش کردین گه ترس گرفته بهت قول میدم گیلیسیرین ازاول یه دره میزدین سریع میکرداین یعنی روی شدید تریناااا هم جواب میده الانم اگه داره شکمشم روونه ادیت نکنین مجبورمیش میده بیرون اگه روان نیس یه دره  باسرنگ گیلیسیرین بزنین

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
بچه 36روزه کره بخوره که دور ازجون میمیره

نه بابا برادر زاده من دو سه روز اول مامانش شیر نداشت هر روز بهش یه قاشق مرباخوری روغن حیوانی میدادن الان ماشالا 12 سالشه حالشم خوبه خوبه.

مامان من میگفت زمانایی که ما به دنیا میومدیم تا سه روز به بچه شیر مادرو نمیدادن همون روغن حیوانی با آب قند میدادن هیچ بچه ای هم زردی نمیگرفت اون موقع

دستشک دستم میکنم... وقتی داره میاد یکم بزووور طفلیو مجبور میکنیم اگه نکنیم شکشم خیلی ورم میکنه

ببین اونوعصله ها عادت کنن به ورودچیزی بدبخخخخخت میشینا رک گفتم که دیگه این کارونکینین پس ببخشو ناراحت نشوازم اونجاپرازعصب خواهههش میکنم این کارو نکن خیلی شدیدبود یه ذره باسرسرنگ گیلیسیرین بزن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

خب چیز چرب و ابکی بدید بخوره

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
اینقدراذیتش کردین گه ترس گرفته بهت قول میدم گیلیسیرین ازاول یه دره میزدین سریع میکرداین یعنی روی شدی ...

وای عزیزم ما انواااع شیاف و دارد چرب کننده زدیم اووه قد مو سرم

اره شنیدم  ولی میدونی معدش روونه کار میکنه.. فقط انگار یه چیزی تو مقعدشه که ترس تخلیه داره

دختر منم وقتی یبس میشد مترسید دفع بکنه شیاف صابون میذاشتم دیگه شیاف باعث میشه هر چی تو روده اومده دفع بکنه

2706