2733
2739
خدا روشکر عزیزم قربونت برم ممنون بابت انرژی مثبتتون

فدای تو

هیچوقت نذارین غم و غصه بهتون غلبه کنه

بچه خودش یه مادر شاد میخواد

هر وقت موقعش رسید خدا بهتون میده

فقط پیگیر باشید و دکتر برید ،دست رو دست نذارید

خدا دیر میده چون داره یه خوبشو واست کنار میذاره شک نکن

خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از جمعی که زنا بچه دارن یا حاملن فراریم دوست ندارم تو جمعشون قرار بگیرم وقتی میشنوم یکی بارداره یا بچش به دنیا اومده ی حس بدی میگیرم که من چیم از بقیه کمتره یا چرا من باید این مشکلو داشته باشم گاهی وقتا هم از بچه ها متنفر میشم 

2731
فدای تو هیچوقت نذارین غم و غصه بهتون غلبه کنه بچه خودش یه مادر شاد میخواد هر وقت موقعش رسید خدا ب ...

اخه دست خودمون نیس. میدونی ی وقت اصلا بهش فک نمیکنی و. 

. بعد هر روز میبینی خبر بارداری یکی رو بهت میدن یا میگن یکی زاییده. چقدم امسال زایمان و بارداریا زیاد شده

تمام اینکارارو من کردم. خرنوب من گرفتم کوبیدم با عسل قاطی دادم شوهرم خورد. شربتش چجوریه؟  منم ...

شربتش قهوه ای رنگه مثل شیره انگور،من یه شیشه اش را از عطاری خریدم 75 تومن ،ساخت کشور ترکیه بود گمونم

تا حالا iui نکردی؟

خدایا شکرت   
2738
از جمعی که زنا بچه دارن یا حاملن فراریم دوست ندارم تو جمعشون قرار بگیرم وقتی میشنوم یکی بارداره یا ب ...

اره من همش خودمو گقایسه میکنم میگم چرا این باردار شد من نشدم. اخه تو خانوادمون هیچکسسسس مشکل من رو نداره. وای اصلا یجوریم. خاهرم و زن داداشم کویچکتر منن دو تا بچه دارن اصلا تو ممع خانواده خودمم و جلو مامان بابامم خجالت میکشم. میترسم ب ی بچه زیادی محبت کنم تا زیاد محبت منی میگن ذوق بچه مردمو. نمن خودت یکی بیار

خانما نمیخوام شعار بدم ولی واقعا خودم‌ اینو تجربه کردم.بعد از چهار پنج سال انتظار باردار شدم.همیشه همه میگفتن صبر کنید باردار میشید تو همین سایت همیشه میدیدم که خانمایی که بعد از چند سال باردار شده بودن و به بقیه امید میدادن منم یکم دلگرم تر میشدم.باور کنید کل این چند سال انتظار رو هرشب گریه کردم.هرشب کلی دعا کردم.از همه جمع ها فراری بودم.دلم برای شوهرم میسوخت که مجبور میشد بخاطر من به بقیه بگه خودمون بچه نمیخواییم.ولی بلاخره نتیجه گرفتم و خدا معجزشو به منم نشون داد.ناامید نباشین.انشالله همتون همچین حس خوبی رو تجربه میکنید🌹🌹🌹

2706