2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره واقعا معجزس.من دیدم خانواده دختر با شوهرش خوب نبودن .شوهره دختره رو ضجر میداد سرکوفت همیشه میزد به دختره ب خاطر اینکه خانواده زنش باهاش خوب نیستن 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2738

خوب بی تاثیر نیست.

اما چیزی که باعث احترام به انسان میشه ،ادب و شخصیتش هست.

اگه شوهرت تو رو با شخصیت بشناسه و ببینه در برابر بی احترامی خانواده،آرامش داری و بزرگوار هستی ،به تو احترام میزاره

اما

بزار یک قانون ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.💜

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

خواهرم شوهرش خیلی خوبه  از همه نظر   یعنی همه اخلاق و رفتارشو تایید میکنن ولی متاسفانه به خاطر خانواده و پدر  خوبی که ما نداریم   بهش احترام نمیزاره  مدام سرکوفتش میزنه

تاثیر داره ولی زرنگی خوددختر تاثیرش بیشتره! هم توانتخاب هم تو اخلاق و رفتار خودش

اینم هس؛دختر اگه باب میل خانواده انتخاب نکنه 

اون خانواده خوب نمیشن باشوهرش واین عواقبم داره 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ما عروسمون از خونشون فرار کرد اومد پیشه داداشم و خانوادش باهاش دیگه کاری ندارن ولی داداشم گذاشتش تاج ...

داداش شما استثناس  همچنین شما

فک کنم دامادمونم   تقصیر نداره  

بابام سالی یه بارم  دعوتشون نمیکنه اگرم بکنه روی خوش نشون نمیده تیکه متلک بارش میکنه خواهرم  میگه حس میکنم یتیمم

داداش شما استثناس  همچنین شما

دختر دایی مامانمم باباش بهش جلو شوهرش فحش میده

ولی شوهرش گذاشتش تاجه سرش

نمیگم بی تاثیر خانواده ولی صد در صد نیست

به خوده اون مرد و عشقش به شما هم میتونه رفتارش عوض بشه

حتی ممکنه خانوادت باهات خوب باشن ولی شوهرت الکی سرکوفت بزنه بی دلیل

2706