2733
2734
عنوان

لطفا بیاین فقط مسخره م نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 60 پست
اخه گناه داره بخاطر چند روز اگه تو ابان اینا بود یه چیزی

بیخیال حاجی

دیرتر بره ک بهتره

اونا ک زودتر رفتن ب چی رسیدن😐😐😐

خیلی نگرانشی ی سال براش جهشی رد کن

یهو نارس درمیاد زبونم لال از بین میره میوفتی ب.... خوردن

اتفاقا بچه های نیمه دومی توی یادگیری خیلی بهتر عمل میکنن برای اینکه یکسال دیرتر مدرسه میرن ،

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیخیال حاجی دیرتر بره ک بهتره اونا ک زودتر رفتن ب چی رسیدن😐😐😐 خیلی نگرانشی ی سال براش جهشی رد ...

خودم ب زور درش نمیارم که تا سونو ندم

دیگه پشیمون شدم همون موقه سزارین میکنم

من یک مامان هپارینی‌ام

شدنش که میشه

تو این مملکت همه چی میشه

ولی اینکارو نکن

این همه ادم دارن میگن تو اشتباه میکنی که میخوای زودتر بره باید بذاری تو سن خودش بره

زودتر رفتن چه دلیلی داره؟

بعد پس فردا تو درساش ضعیف بشه پیش دوستاش خجالت نمیکشه تو ناراحت نیمه دوم بودنشی

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
2738
خودم ب زور درش نمیارم که تا سونو ندم دیگه پشیمون شدم همون موقه سزارین میکنم

میدونم ب زوردرش نمیاری اما خب ریکسه

اباریکلااا دخترخوب😍

بزار همون موقع بیاد

نیمه دوم باهوش ترم میشن چون کاملن اماده یادگیری ان

اخه گناه داره بخاطر چند روز اگه تو ابان اینا بود یه چیزی

نیمه دومی خیلی بهتره..همه از خداشونه..اینجوری بچه راحتره هفت سالگی بره ..دخترم 17مهره پسرم 13ابان و کاملا راضیم

برا آرزوهام یه صلوات بفرستید😘😘

اصلا این کارو نکن بچه ۳۶ هفته نارس

خب مهر ماهی بشه 

الان بخشنامه اومده  نیمه دوم ۹۳ هم میتونن ۶ ساله برن مدرسه

یعنی  مهم نیس که ۷ ساله بشن

ریسک سلامتی بچتو به خطر ننداز

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

به نظر من این کارو نکن...این هفته های بارداری دو هفته ش کاذبه یعنی شما ۳۸هفته هنوز ۳۶هفتته...یعنی ۳۸ هفته از اخرین مریود که بچه دنیا بیاد ب ماه و روز حساب کنی هشت ناه و نیمه تازه...دو هفته کم داره...قدیما که به ماه بود طرف نه ماه و چن روز زایملن میکرد برا همین دکترا تا ۴۲هفته هم زمان میدن....درضمن عزیزکم چه اشکالی داره خیلی هم خوبه بچه باهوش تر وعاقل تر از بقیه هم کلاساش باشه....بعد اگر خیلی حس کردید عقب افتاده میتونه جهشی بخونه...خیلیا چن سال پشت کنکور یا دنبال کار هستن...اینقدر خودتونو درگیر نکنید...سلامت و تکامل بچه مهمتره خصوصا که ریه جنین تا لحظات اخر در حال تکامله

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
به نظر من این کارو نکن...این هفته های بارداری دو هفته ش کاذبه یعنی شما ۳۸هفته هنوز ۳۶هفتته...یعنی ۳۸ ...

ببخشید اینقدر غلط املایی دارم...دخترم بغلمه هی حرف میزنه حواسم پرت شد

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706