2733
2734
عنوان

بچها بیاید تجربه هاتونو از دعا و جادو تعریف کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 99 پست
منم 2 ،3 تا دعا پیدا کردم. توش رزق و روزی نوشته شده بود. ولی شوهرم تو کاراش گره میفته هیچکی پولشو نم ...

گلم هر روز زیارت عاشورا و سوره یاسین بخون 

هر شب هم سوره واقعه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
عزیزم اتفاقا دوستای من با رحم اجاره وتخمک اهدایی دو قلو بچه دار شدن به منم خیلی میگن برو در کتاب باز ...

شوهرمنم میگه اعتقاد ندارم دعوام نکرد ولی نگذاشت دستورشو برم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا خجالت کشیدی تو ک خودت نخواستی این مشکل رو  ببین نذر کن بچه دار شدی پسر شد اسمشو بزاری علی& ...

روی این که تو صورتشو نگاه کنم نداشتم فقط از مطب زدم بیرون میدوییدم و گریه میکردم شوهرم عاشق بچه بود ولی حالا بخاطره من نرم تو فکر حتی طرف خواهرزاده هاش هم نمیره 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2740
یه یار دیگه برو بگیر انجام بده

اول رو مغزشوهرم برم راضیش کنم بعد با رضایت کامل برم که عذاب وجدان نداشته باشم

نمیتونم بگم  خاطراتش عذاب اواره  فقط از شر اینا هر روز زیارت عاشورا و سوره یاسین میخونم& ...

عزیزم میشه بگی سوره یاسین کاربردش چیه؟

آخه من خواب دیدم یه چیزای ماورایی اذیتم میکنن و من چند بار تو خواب گفتم یاسین یاسین  و از دستشون راحت شدم

من و شوهرمم خیلی الکی الکی دعوامون میشه الانم ده روزه من خونه بابامم امکان دعا هس؟؟

عزیزم ختم قران بگیر به نیت باطل شدن دعاها و جادو و هرچی که براتون نوشتن،و ثوابشو هدیه کن به بی بی نرجس خاتون و صدقه هم بده هرروز به فقیر و نماز اول وقت و ترک گناه هم فراموش نشه گلم.

همه مشکلاتت حل میشه و دعاها باطل میشه.

جواب گرفتی خیلی دعام کن عزیزدلم.

روی اب دعا خونده بود.باطلش کردی؟

عزیزم نمیدونم چکار کرده بود سه ماه سرگردون بودم شاید باورت نشه 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

مهرماه سال گذشته بود فکر کنم شوهرم و پسرم رفتن خونهدخواهر شوهرم که من باهاش نرفتم و سه ساله دعوا ميندازه تو زندگيمون ، من بگم باورتون نميشه تا چهار ماه اصلا اين شوهر منو نميديد اصلا تو يه خونه بوديم ولي کلامي باهم حرف نميزديم يهو سرد شدن و بي توجهي خيلي عجيب بود اونم برا چند ماه ، فقط قران خوندم سوره ياسين ميذاشتم با صدا بلند تو خونه بخونه ، که بهتر شد ، آها تلفني از اينترنت شماره يکي پيدا کردم کفتم سرکتاب بگير ، گرفت گف دعا برات نوشتن 

خدا نگذره از کسايي که بين زن و شوهر جدايي ميندازن جادوگراي عوضي

عزیزم میشه بگی سوره یاسین کاربردش چیه؟ آخه من خواب دیدم یه چیزای ماورایی اذیتم میکنن و من چند بار ت ...

کاربردش ک خیلی زیاده خیییییلی 

تو نت بزنی برات میاد ک خوندنش چقد خوبه 

چ جالب خوابی رو ک دیدی خاهر منم دیده دقیق همینجوری ک شما میگی 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2706