2737
2734
عنوان

بچها بیاید تجربه هاتونو از دعا و جادو تعریف کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 99 پست

اره من خودم طلسم روم بود یکی از فامیلامون نوشته بود . باز خدا رو شکر من زود فهمیدم خیلیا بعد از چندین سال هم متوجه نمیشن

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا وقتی ادمای ناتوان و مریض و حسود هستن مطمعن باش هم چشم نظر وجود داره هم طلسم و جادو . هرکی انکار میکنه خوشبحالش که تا حالا سرش نیومده

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
دوستان از کجا بفهمم منم جادو جنبل کردن؟ 

من رفتم پیش یه زنه بهم گفت طلسم نوشتن دفن کردن تو خاک . موکل داشت

2728
آره بهم گفت واست چله بری میکنم بعد 7تا نخ رو گره زد گفت روز جمعه بزن تو آب و غسل کن راستش من انجام ن ...

منم چله داستم بریدم باردارشدم

قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆
منم چله داستم بریدم باردارشدم

جدی میگی ؟؟؟؟خداروشکر 

منم از دیروز خیلی پشیمونم که چرا کاراشو انجام ندادم 😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
جدی میگی ؟؟؟؟خداروشکر  منم از دیروز خیلی پشیمونم که چرا کاراشو انجام ندادم 😔

اره عزیزم خب عیب نداره دوباره برو

قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆
2740