2737
2739
عنوان

بچها بیاید تجربه هاتونو از دعا و جادو تعریف کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان بچه داری،؟

نه 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2728
چه جاالب. داییت از کجا بلد بود؟ رفتین پیس دعا نویس؟ به شوهرت میگفتی واسه دعا بود  

داییم خیلی ایمانش قویه موکلم داره خیلیا میرن پیشش برا باطل کردن جادو.نه پیش دعا نویس نرفتم.شوهرم اصلا اعتقاد نداره باورش نمیشد اگه بهش میگفتم.نمیدونم کیه باهام دشمنی داره الان ۴ ساله عروسی کردم دو ۳ بار تو خونمون دعا پیدا کردم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2740
چرا انجام ندادی؟ 

یکی اعتقاد نداشتم 

یکیم چون یواشکی رفته بودم عذاب وجدان داشتم ب شوهرم گفتم دعوام کرد گفت خرافاته

ولی الان پشیمون شدم کاش انجام داده بودم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
من بگم شاید کسی باور نکنه ولی قسم میخورم این اتفاق باعث شد من به سحر و جادر اعتقاد پیدا کنم جریان از ...

من باور میکنم عزیزم من دختر خواهر شوهرم خیلی بدجنس اینو همه میگن اهل دعا وجادو هم هست یک بار گفت بیا موهاتو رنگ کنم اینم بگم با من خیلی لجه خلاصه من خر رفتم زمانی که میخواست سر منو بشوره با کاسه اب ریخت سرم شاید باور نکنی قسم واست بخورم چند ماهی افسردگی شدید گرفتم در حد خودکشی از شوهرم بدم میامد 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
خب انجام بده. ضرر که نداره!!! من به چله اعتقاد دارم

دادم مامانم انداخته بود تو رودخونه

بارها تو سایت گفتم  من باردار نمیشم ب هر دری زدم نشدم یه بار وسوسه شدم برم دعانویس رفتم یواشکی ...

اخرش باردار شدی ؟؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
داییم خیلی ایمانش قویه موکلم داره خیلیا میرن پیشش برا باطل کردن جادو.نه پیش دعا نویس نرفتم.شوهرم اصل ...

منم 2 ،3 تا دعا پیدا کردم. توش رزق و روزی نوشته شده بود. ولی شوهرم تو کاراش گره میفته هیچکی پولشو نمیده. کلی ادم پولشو نمیدن. داییت تهرانه؟ 

2706