2733
2734

یه مایع vanish گرفتم برای فرش و مبل موبلم کرمه خیلی کثیف شده 

میشه تجربیاتتون و بگید ؟ 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی مثل مبل شویی نمیشه من مبلام آبی روشن بود کثافت گرفته بود ۲۰۰ دادم مبل شو اومد توخونه مثل روز ا ...

اخه فقط کاناپه ۳ نفره کثیف شده نمیصرفه بیان بریز و بپاش و اینا واسه یکیش 

امان از دست شوهرممم مبل و بیچاره کرده

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
اخه فقط کاناپه ۳ نفره کثیف شده نمیصرفه بیان بریز و بپاش و اینا واسه یکیش  امان از دست شوهرممم ...

خخخخ مبلای منم شوهرم کثیف میکنه

اگه یکیه پس همونو بزن من تاحالا استفاده نکردم

طرز استفادشو از نت دربیار

خخخخ مبلای منم شوهرم کثیف میکنه اگه یکیه پس همونو بزن من تاحالا استفاده نکردم طرز استفادشو از نت د ...

خیلی تعریفش و شنیدم

امروز بزنم ببینم چی میشه

خیلی تعریفش و شنیدم امروز بزنم ببینم چی میشه

چند خریدی؟

من بااب رقیق کردم باتور کشیدم

اون مبل که شوهرت میشینه پارچه پتو مسافرتی و... بکش سنجاق بزن و..

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
چند خریدی؟ من بااب رقیق کردم باتور کشیدم اون مبل که شوهرت میشینه پارچه پتو مسافرتی و... بکش سنجاق ...

فک کنم نزدیک ۴۰ شد

مرسیییی 😍اره فک کنم باید همین کارو کنمم

کجایدشاید شهرشماارزون من کرج هستم بعدوانیش راحت پیدا میشه؟ من یکم دارم تموم بشه نمیذونم بازهست یان ...

تهرانیم

اره والا من که از سر کوچه خریدم چند جا دیگم رفتم داشتن