2737
2734

من بیمارستان کارمیکنم..مسئول بخش ما جعل مدرک کرده..۱۰ساله باهم همکاریم کسی نفهمیده بود تااینکه ی خانومی اومد وایناباهم همیشه اختلاف داشتن..بعد یکسال خانومه گفت این مدرکش جعلیه باورنکردیم..تااینکه رفته پیگیر شده..و همه فهمیدن که جعلیه..میدونین جرمش چیه؟این آقا هم خیلی اذیتمون کرده..ی روباه صفت بود..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
زندان

واقعا؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زندان و فکنم جریمه نقدی🤔 حالا مدرکش چی بود؟ چ بی وجدان چ راحت با جون مردم بازی میکرده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

همیشه میگفتم خدا جوابشو نمیده ودوسش داره بااینکه اینهمه ظلم کرده ولی الان ازخدا شرمنده ام که قدرتشو ندید میگرفتم..

2738
زندان و فکنم جریمه نقدی🤔 حالا مدرکش چی بود؟ چ بی وجدان چ راحت با جون مردم بازی میکرده

نیلای جون کاردانی رادیولوژی داشت مدرک کارشناسی رو جعل کرده بی شرف..اونوقت شده بود مسئول فیزیک اتمی بامدرک جعلی ومسئول بخش..درحالی که حقش نبود.‌این کوچیکترین کارش بود

همیشه میگفتم خدا جوابشو نمیده ودوسش داره بااینکه اینهمه ظلم کرده ولی الان ازخدا شرمنده ام که قدرتشو ...

الهی که بابای منم جواب ظلماشو ببینه

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
توی بخشتون چکاره بوده؟زندانی

مسئول بخش و مسئول فیزیک پزشکی😞

الهی که بابای منم جواب ظلماشو ببینه

مطمعن باش میبینه..من کلا ناامید بودم میگفتم این هیچیش نمیشه

2706