2733
2734

یه کار ساده با حقوق خوب 

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه گروه مشاوره دارم با ساگرد بالا

شما باید هفته ای ۲۴ ساعت به صورت تلفنی مشاوره بدید

برنامه و کارای دیگه رو خودم میکنم

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
حقوق چند مثلا؟

بستگی به تعداد شاگرد ها داره

حداقل حقوق ماهانه ۳ تومن و حداکثر ۵ تومن

من کارشناس رادیولوژیم..بدردتون نمیخوره؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

فقط به صورت تلفنی چند دانش اموز رو از لحاط روحی حمایت کنید

خودم برنامه دارم

برنامه رو خودم بهتون میدم که بهشون بدید

من کارشناس رادیولوژیم..بدردتون نمیخوره؟

رتبه تون چند شد؟

هر کی خواست بهم درخواست دوستی بده

بستگی به تعداد شاگرد ها داره حداقل حقوق ماهانه ۳ تومن و حداکثر ۵ تومن

چند نفر رو باید مشاوره بدیم ؟ خودتون برنامه میدین؟ فرقی نداره از کدوم شهر باشیم که درسته؟ قرار داد اینا مینویسیم؟ 

میشه بیشتر توضیح بدین؟

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
شما سال چندم هستید؟؟

مدیر مجموعه نامزدم هستن با رتبه ۴۰۰ منظقه ۲

2706