2733
2734
بعد دیدم اون پرسیده قبلا ازدواج کرده آخه همسر من ضایع نخاعی هستن تاپیک آشنایمونو هست زندگی پرفراز و ...

😐😐😐😐😐😂 عجبااااااا چه دروغایی..اقا چیکار کردی باهاش نگو بروش نیاوردیییی

🌿چگونه پر کشد خیال واژه بی ط...🎶چارتار💙 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشششششششش  😒😒😒😒😒همین ادا ها رو درمیاری ترشیدی😁😂😂😂😂😂 دیگه اصلا نمیخوام دخترای همسن ت ...

🙁😂 نموخوام لگد ب بختم زدی هعی😂😂

2731
میرم ببینم نظرش درمورد من چیه بعد اگه ازمن بد گفت مدرک نگه میدارم    اخه خودش مدرک جمع کنه ...

بدون نی نی سایتم مدرک بگیر ازش اگه اون اینکارس😬😬

2740

بعد گفته بود زشته خیلی چاق اینجور اونجور منم داغ کرده بودم حالم خرابببب. اومدم کارش تموم شد رفتیم ناهار بگیره منم قیافم تو هم گفت چی میخوری گفتم من چیزی نمیخورم خلاصه کباب گرفت رفتیم خونش لب نزدم گفت چی شده چرا ناراحتی گفتم هیچی گفت توروخدا بگو من باعث ناراحتیت شدم تو صبح بامن اومدی دکتر نمیبخشم خودمو اگه ناراحتت کردم😐😑گفتم من اگه زشتم دست خودم بود دوست داشتم از این بهتر باشم ولی خداروشکر از تو ک خیلی سرترم رنگ عوض می‌کرد اصلا حرف نمیزد گفتم من پیاماتو خوندم گفت چرا دست ب گوشیم زدی گفتم ببین ب هرکس میخوای بگی بگو ولی بگو خودش گفته میدونم کارم زشته ولی میدونستم یه چیزی از من تو گوشی تو هست خداخواست دستت رو شه من بیشتر بشناسمت هی توضیح می‌داد گفتم چرا میگی من ازدواج کردم چی بهت میدن آنقدر دروغ میگی تو اونی ک پشت سرمن حرف زدید آنقدر از همه لحاظ پایین هستید ک اصلا برام مهم نیست مگه من مث تو بودم تو بچگی فکر شوهراشم خلاصه هیچی گفتم مراقب رفتارتون باشید هرچی هستم داداشت خودش انتخاب کرده نزظرت مهم بود ازت سوال می‌کرد. دیگه هم باهاش رابطه ندارم الان 2ساله

♥️ 
بعد گفته بود زشته خیلی چاق اینجور اونجور منم داغ کرده بودم حالم خرابببب. اومدم کارش تموم شد رفتیم نا ...

اخیششششش دلم خنک شد دستت طلا😬😬😬بی لایاقت

وایییی😐 چ عوضی

خیلی عوضی هست و بود بعد اون موضوع داشت رمزشو عوض می‌کرد ب خودم گفتم این ک داره رمزشو عوض میکنه درست بشو نیست باز داره کار خودشو میکنه بعد اون موضوع خونه مادرشوهرم بود رفته بود حمام 10 دقیقه ای یه بار یهو بدون سرصدا سرشو یهو میگفت بیرون ببینه من تو گوشیش یانه رفتم درحمام بهش گفتم من چیزیو ک باید فهمیده باشمو فهمیدم خیال نکن من هروقت بیای سرم توگوشیته حمومتو درست انجام بده هیچی نگفت😂😂😂

♥️