2733
2734
عنوان

شوهرم راضی نمیشه جدا بشیم😭😭😭

396 بازدید | 20 پست

یه سری مشکلات پیش اومد تو زندگی، از اول زندگی تا الان، هی بیشتر و بیشتر شد، هی فاصله افتاد بینمون. الان هیچ حسی نسبت بهش ندارم. بارها بهش گفتم این قصیه رو، حتی گفتم بریم مشاور. گفت نه، خودمون حلش میکنیم. هیچ کاری هم نکرد.

حالا مشکلم اینا نیست. مشکل اینه میگه دوستم داره نمیخواد جدا بشیم‌. من اگه خودم برم درخواست بدم، دادگاه رای جدایی نمیده. چیکاز کنم راضی بشه؟

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

وای انقددد بدم میاد بخاطر خودشون میگن جدا نشیم

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله بهش فرصت بده طلاق آخرین راهه 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

چرا فکر میکنی نمیده ..شوهرتو میخوان دادگاه ..از هر ۲ نفرتون توضیح میخوان ...اکر قانع نشدن میفرستن مشاوره زوجین ..این موقع دیگه شوهرت مجبور میشه بره مشاوره ..بگو هر کسی مریض بشه باید بره دکتر تا سلامتیشو بدست بیاره ..الانم رابطه بین من و تو مریضه باید بریم پیش مشاوره ..با دوست داشتن زبونی فایده نداره باید ثابت کنی 

2738

بعدم انقدرام طلاق اسون نیستا دوستم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
آخی خوب فرصت بدین به هم 

دوستش ندارم

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
خو خودت تنها برو اگه لازم بشه خودشون هماهنگ میکنن ک بیاد بعدشم مگه زندکی الکیه ک راحت میگی طلاق چند ...

من ۲۷ اون ۳۲

حیفه استارتر در حد خیانت بوده مشکلاتتون 

نه بابا خیانت نکرده

دوستش ندارم

از اول دوسش داشتی دیگه درسته. فک نکن بری با یکی دیگه حتما اونم دوستت خواهد داشت و همه چیز عالی میشه. برو تلاشتو بکن اونم وادار کن تلاششو بکنه. از من بدتر که نیستی من میدونم شوهرم با یکی بود بعد از ازدواج.. اما ول نکردم البته جایی هم ندارم برم

2706