2733
2739
عنوان

کراشمو بلاک کردم:(

538 بازدید | 40 پست

سعلام

من بر اولین بار که دیدمش ازش خوشم اومد ولی فقط از هیکل و قیافش😍

بعد سه ماه تو تلگرام بهم پیشنهاد داد ومن اولش رو کردم پیشنهادشو تا اینکه کم کم راضی شدم و دوست شدیم دویا سه روز باهم حرف میزدیم که یکی از دوستاش که پسرخاله من میشه اومد بهم گف که آدم خوبی نیست و عکس های..... با دخترا داره 

منم بلاکش کردم طرفو حالا اینکه پسرخالم منو دوست داره و دروغ گفته بود😑دوباره من باهاش حرف زدمممم هردفعه اومدن درموردش یه چی گفتن ریدن تو عصابم منم بلاکش کردم دوبارهههه 

نمیگم دوسشش دارم ولی خعلی جذاب بود لنتی حیف😢اصلا فکر نمیکردم بیاد سمتم

انگار یکم گنگ توضیح دادم ببشید💓☺️

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بهش فرصت میدادی توضیح بده فرت بلاکش کردی 

ترسیدم چنان ازش بد میگفتن بعد اومد توجیه کرد ولی.... 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728
الان ما چےکار کنےم ک کراشتو بلاک کردے  واقعا بضےاتون شورشس در اوردےد،😑🙄

دوست نداری نیا مگه زورت کردم😶

اخلاقش چطور بود؟ شغلش چی بود؟؟

اخلاقش خوب بود

شغلشم بازیگر تاتر و تو دفتر مهندسی کار میکرد

2738
خب پس بیخود بلاک کردی😁😁

😔عاخه گفتن آدم خوبی نیس

خوب کردی

منم بلاک کردم راحت شدم😎

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
خودت چیزی دیدی مگه ازش 

ن ولی بچه ها میگفتن از یه بازیگره تست می‌گرفته طرف اوضاع مناسبی نداشته و باهاش گرم گرفته و... 

ن ولی بچه ها میگفتن از یه بازیگره تست می‌گرفته طرف اوضاع مناسبی نداشته و باهاش گرم گرفته و... 

خب اگه از ادمهای مطمئنی شنیدی حتما در گفتن اونم اگه پیگیرت نشد حتما یه ریگ به کفشش هست 

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2706