2733
2739
عنوان

عکس کیک تولد شوهرجانم خودم پختم+♡عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 49 پست
نه خودم ترکیب کردم پودر کیک نمیخرم اصلا

اگه خوشمزه میشه و پف میکنه  و البته 

اگه دوست داشتی و حال داشتی دستورشو بگو پس 🌸🌹

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خوشمزه میشه و پف میکنه  و البته  اگه دوست داشتی و حال داشتی دستورشو بگو پس 🌸🌹

اره خیلی خوب پف میکنه

سه پیمانه ارد یک لیوان شیر دوقاشق سرپر بکینگ پودر سه عدد تخم مرغ.برای تزئین هم شکلات خریدم اب کردم ریختم روش

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 
2728
اره خیلی خوب پف میکنه سه پیمانه ارد یک لیوان شیر دوقاشق سرپر بکینگ پودر سه عدد تخم مرغ.برای تزئین ...

نصف لیوان روغن هم میریزم

پیمانه هاتون همون  لیوان دسته دار ها هستن ؟ فرانسوی ها ؟ 

و اینکه دو قاشق سر پر  غذاخوری بکینگ پودر یا قاشق چای خوری ؟ 

وانیل چقدر؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
پیمانه هاتون همون  لیوان دسته دار ها هستن ؟ فرانسوی ها ؟  و اینکه دو قاشق سر پر  غذا ...

سرپرغذاخوری نه اگ از فرانسه ها استفاده کنی سه نیم پیمانه بریز.وانیلم از اونم م معمولی ها

2738
سرپرغذاخوری نه اگ از فرانسه ها استفاده کنی سه نیم پیمانه بریز.وانیلم از اونم م معمولی ها

وانیل مونده به خودت دا

ممنون 🌸🌹

اره خیلی خوب پف میکنه سه پیمانه ارد یک لیوان شیر دوقاشق سرپر بکینگ پودر سه عدد تخم مرغ.برای تزئین ...

شکر نداشت؟ وانیل؟

نوش جانتون تولدشونم مبارک

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

خیلی خوبه نوش جونتون،خوشبخت باشین

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
2706