2733
2739
عنوان

تربیت کودک

108 بازدید | 8 پست

بچه هاکاش یه تاپیک درست میکردیم در موردتربیت کودک وهمه نظراتشونامیدادن ماهم استفاده میکردیم من واقعا به همچین تاپیکی نیازدارم 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

خب همین تاپیک باشه دیگه😬منم موافقم باهات

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا احتیاجه من ک کم اوردم نمیدونم چطوربا پسرم رفتارکنم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2728

خب پس هرکدوم بیایم نظراتمونا بگیم در مورد تربیت بچه هامون ک خوب بوده و نتیجه دیدید مثلا چطور سلام کردن را یاد کوچولوهاتون دادید و یااینکه حرف زشت نزنه و به حرفتون گوش بده یا وقتی حرف زشت میزنه عکس العملتون چیه 

منکه ازدس دخترم بهم ریختم همش جیغ میزنه ونمیتونم کنترلش کنم به خواستش میرسه ومن تسلیم میشم غذابابدبخ ...

واقعا سخته بچه های الان خیلی بابچه های قبل فرق دارن اصلا تربیت کردنشون سخته 

2738
خب پس هرکدوم بیایم نظراتمونا بگیم در مورد تربیت بچه هامون ک خوب بوده و نتیجه دیدید مثلا چطور سلام کر ...

سلام درجه اول تو تربیت فرزندان رفتار ما مادر پدرها هستش بچه ها مثل طوطی رفتار ما بزرگترا رو تقلید میکنن اگر میخوایم بچه های با محبتی داشته باشیم باید تو خونه زن و شوهر به همدیگه و به بچه محبت کنن و مثلا سلام کردن باید بچه ببینه که ما بزرگترا تا همو میبینیم سلام میکنیم تربیت کردن مثل درس خوندن نیست که با توضیح دادن بشه به بچه یا. داد بچه باید تو عمل ببینه