2733
2739

💖🌹

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا چکار کنم.چه کاری از دستم بر میاد.خودم ناراحتم ولی بخاطر مادرم مراعات میکنم و تو تنهایی هام واسه بابام اشک میریزم.سخته خیلی.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2738
عزیزم تسلیت میگم. بله . مادرم کنار اومده .  چون ما بچه ها پیشش گریه نکردیم اصلا .  و دلد ...

منم همینطورم.ولی امروز مادرم یک چیزی گفت جگرم کباب شد براش

مادرم گفت یکی از عروسهامون به مادرم گفته مگه شما نمیدونستی بابا فوت میکنه.چون مادرم ناراحته که نتونسته از پدرم خداحافظی کنه و فکرمیکرده خوب میشه.مثل من .منم‌خبر نداشتم.عروسمون گفته ما که میدونستیم بابا فوت میکنه.حالا مادرم‌میگه چرا به من نگفتن لااقل آخرینبار میدیدمش.

خدا بیامرزه پدرتون و 

خدا رحمتشون کنه. 

بله مادر منم تا تا مدت زیادی حتی چند سال اینجوری بود. 

بیشتر کسایی که واقعا وابسته بودن به هم اینجوری میشن . بخصوص اگه اول پا به سن گذاشتنشون باشه. 

مادرم خیلی سختی کشید . ولی خوب خدا رو شکر الان بهتره. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

بهتون تسلیت میگم دوست عزیز

خدابهتون اجروصبربده

روح پدرتون قرین رحمت وآرامش

مادرتون چندسالشونه ..فوت پدر اگرناگهانی بوده وبهم وابستگی شدیدداشتن خیلی براشون سخته

انشاالله خدابه قلبشون آرامش بده...اگراهل زیارت هستن جایی اگراطرافتون بازهست شده چنددقیقه ببرید یامزارشهیدی...آرامش میگیرن ...خودتونم ازخداوائمه براش صبروآرامش طلب کنید

گویا پدرم و که بستری کردن دکترها به داداش هام گفتن که پدرم زنده نمیمونه.ولی چون‌پدرم مرد خیلی صبوری بود و با اینکه درد داشت هیچوقت جلوی ما از دردهاش نگفت و مثل یک مرد سالم و سلامت دیده میشد.مادرم‌هم فکرنمیکرده پدرم فوت میکنه

مادرم گفت یکی از عروسهامون به مادرم گفته مگه شما نمیدونستی بابا فوت میکنه.چون مادرم ناراحته که نتونس ...

عروستون نباید همچین حرفی میزد . 

حالا هم ک زده ..شما این حرفو یجور دیگه بپیجون به مامانت بزن. بگو عروستون گفته حدس میزده که بابا فوت میشه.مطمئن نبوده. به عروستون هم اگه میتونی بگو حرفشو عوض کنه و بگه مطمئن نبوده و حدس میزده این اتفاق میوفته

2706