2733
2739
چشم اطاعت 🙏🙏.. ولی ختم هم خیلی سخته چون باید چهل نفر هماهنگ باشن و مدیریت باشه .. اجرتان با امام ح ...

البته این منم که تو ختم ها دقت می کنم من خیلی ختم شرکت کردم همش 40 نفر بودن استارترم می اومد سه تا سه تا تگ می کرد می رفت وسط ختمم هر از گاهی احوال پرسی اینا می کرد کل تاپیکش 20 نمی شد

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
البته این منم که تو ختم ها دقت می کنم من خیلی ختم شرکت کردم همش 40 نفر بودن استارترم می اومد سه تا س ...

بله .کاملا صحیح 🙏🥀👌👌

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان تصمیم گرفتم  100 نفر اینا جمع کنم 10 روز اول اونایی که می دونم گردنشون بره ختمشون نمیره رو ...

ماشاالله آفرین چه ابتکاری .. این طوری خیلی عالی میشه .. درود بر خواهر ناز و مبتکرم 🤗🤗👌👌🥀👌🥀🥀🥀🥀🌹🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

سمیه جان با اجازه تاپیک رو میبندم . چون چند تاپیک دوستان صدا زدن من رو برم اون سمت 🤗🤗😘😘😘😘🌹🌹🥀🌹🥀

موفق و حاجت روا باشی عزیز دل ،🌸🌸🌸🙌🌸🌸🙌🌸🙌🌸🙌

2728
چون رفتم تاپیک ها دیدم نوشتین سوره یاسین گفتم شاید تموم شده باشه😅  .. آفرین به سمیه جون قشنگم ...

اخه اگه صبر می کردم زیارت عاشورا تموم بشه بعد برا یس یار جمع می کردم تو هول و ولا باید یار جمع می کردم و قت رو از دست می دادم الان تا اون زمان وقت دارم ریلکسم هرکسی ام میاد چون عجله ندارم میگم شرط امون اینه قبول داری بیا و گرنه باید التماس می کرد بیا بعد اونم چند روز بعد جیم می شد

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
اخه اگه صبر می کردم زیارت عاشورا تموم بشه بعد برا یس یار جمع می کردم تو هول و ولا باید یار جمع می کر ...

احسنت .. 👌👌 چقدر جالب .. ما هم یاد بگیریم یه وقت لازم میشه 👌🌸🌸🥀🌸🥀😘

اخه اگه صبر می کردم زیارت عاشورا تموم بشه بعد برا یس یار جمع می کردم تو هول و ولا باید یار جمع می کر ...

بله واقعا . من دیدم چقدر منظم و عالی بود گروه ختم زیارت عاشورا ..این طوری خیلی بهتر هست و حرص خوردن هم نداره.. کاملا با آرامش 

آفرین سمیه جان 👌👌👌🌹

احسنت .. 👌👌 چقدر جالب .. ما هم یاد بگیریم یه وقت لازم میشه 👌🌸🌸🥀🌸🥀😘

اره خیلی فک کردم الان راحت شدم چون ختمم قفل می کنم دیگه کسی نمی تونه زیاد بحرفه چون خودم قبل اینکه ختم شروع بشه توضیح دادم و اونم سوالاتشو پرسیده و تموم شده مثلا صفحه اول تاپیک یس رو بخون قطعی توضیح دادم هرکی هم میاد می گه من هستم می گم توضیح صفحه اول رو بخون خواستی بیا

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2740
اره خیلی فک کردم الان راحت شدم چون ختمم قفل می کنم دیگه کسی نمی تونه زیاد بحرفه چون خودم قبل اینکه خ ...

👌👌 وقت هم کمتر میگیره . راحت تر هست 

بله واقعا . من دیدم چقدر منظم و عالی بود گروه ختم زیارت عاشورا ..این طوری خیلی بهتر هست و حرص خوردن ...

این شعار منه ظلمی که برای همه است عدالته

اگه من یه نفر کارمو هرچند کوچیک درست انجام بدم تو جایگاهم هرچند اون جایگاه هیچ باشه در کل تاثیر می زاره دوست خودم دختر سراب که ایدی جدید اش شد تهرانم ج نداد حذف کردم برام دوست دشمن فرق نداره چون اینجا مال من نیست من وسیله ام مثل پارو وسیله ای برای برف روبی یا از اونم کمتر اما برای خدا

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
این شعار منه ظلمی که برای همه است عدالته اگه من یه نفر کارمو هرچند کوچیک درست انجام بدم تو جایگاهم ...

سمیه جان ثواب اصلی هم همین نظم و رعایت آداب ختم داره ..چون میشه حق الناس برای افراد منظم گروه