2733
2734
عنوان

بیاین میخوام عکس بزارم 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 4738 بازدید | 507 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زود بردار بزار اشناهاتون خوابن الان خخخخ

اخه من ی دختر روستایی ام و با شرایط روستا شاید اشنا داشته باشی میترسم هههه

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
هههههه ن واقعا خداییش خوشگل نیستم من قبلا اینقد نمیگفتم زشتم ولی از بس این چند روز یه پسری ک دوسش دا ...

پسره غلط کرده ک گفته زشته خودش شبیه میمونه زشت عمشه

گرگ زاده را محتاج نوازش نیست 💛🤞
2731
2740
صفره واقعا هر وقت ی خورده اعتماد به نفس گرفتم همه ویروونم کردن ی بار بخدا تو مهمونی سی نفررنشسته بود ...

شاید از رو حسادت گفته, من از حرفات اینجوری برداشت میکنم که به حرفای دیگران خیلی اهمیت میدی و فکر میکنی درست میگن, کسی نمیاد از کسی تعریف کنه مخصوصا بین دخترا, الکی به حرف طرف گوش نکنه یه دلخوری ازت داشته از حسادت گفته صددرصد وگرنه کسی که واااقعااا زشت باشه کسی اینجوری نمیگه بهش که دلش بشکنه چون دیگه واقعیتو همه میبینن, ولی برعکسش چرااا خوشگل باشی تخریبت میکنن

😐 بر پایه حرف یه پسر میگی؟  ولش کن حرف مفت زده از رو غرور الکیش بری زیر پستای انجلینا جولیو ...

حرفات قشنگ بود و واقعا حالمو عوض کرد ممنون ک وقت گذاشتی

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
پسره غلط کرده ک گفته زشته خودش شبیه میمونه زشت عمشه

ای جااااااانم قربوووونت برممم من

شاید از رو حسادت گفته, من از حرفات اینجوری برداشت میکنم که به حرفای دیگران خیلی اهمیت میدی و فکر میک ...

اسی من ندیدم عکسه  ک میخاسی بزاری رووووو کدوم صفحه هسش؟

گرگ زاده را محتاج نوازش نیست 💛🤞
ماشالا جذبه گلم بله منم شوهرم قشنگتره هرچی شما بگی😋😆

الهی من فداتشم....گفتم خودت خشگلی شوهرت شاید به خاطر مردونه بودنشه یه خورده ازت سره...حالا تو هم نظر واقعیتو بگو...من جنبم بالاست خشگلم😍😍😘😘😘