2737
2739

کمکم کنید چند وقته سوزش ادرار دارم یه روز خیلی دیر رفتم دستشویی سوزش گرفتم از اون روز به بعد تا یه ثانیه دیر برم دوباره سوزش میگیرم همش یه پام دستشوییه یه پام خونه😩😩😩😢😢😢😢😢

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

آب زیاد بخور

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکم آویشن دم کن بخور خوب میشی گلم

مررررررسی عزیزم بابت راهنماییت😍😍😍😍😍😍😍😍😍فردا صبح حتما اینکارو میکنم خدا خیرت بدع

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
2738

اب زیاد بخورررر

ی ق جوش شیرین تو اب حل کن بخوررر با معدی خالی نباشه

اویشن دم کن بخورررررر

اینقدر بخور برو دستشویی تا عفونت تخلیه بشه

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟

میشه لطفا گزارش بزنیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4331224/کسایی-که-از-دادگاهو-اینجور-چیزا-سردرمیارن-توروخدا

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
مررررررسی عزیزم بابت راهنماییت😍😍😍😍😍😍😍😍😍فردا صبح حتما اینکارو میکنم خدا خیرت بدع

خواهش عزیزم کلا آویشن برای عفونت ادراری عالیه اگه بتونی تا یه هفته بخوری که عالیه

2706