2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چطور این همه زیبایی و ظرافت عشق و لطافت رو که خداوند با اون ابهت بینهایت کنار هم چیده و توی دس ...

استدالتون زیباست زمانی که فراگیر بشه،متاسفانه محیط پیرامونی که استدال شما برابری میکنن الان در حال حاضر اقلیت جامعه هستن😔!محیط ما پر از تبعیض و خشونت و....شده!

هیچ
2731
بیاد دنیا رو درست کنه اگه دنیا خوب باشه ماهم خوب میشیم 

نه عزیز حتی جدش رسول خدا هم نتونست موجودیت انسان هارو عوص کنه فقط اونهایی که بذر انسانیت رو توی وجودشون کاشته ان در کنار اما میتونن بهتر رشد کنن کار درست کردن دنیا کار خود ماست آدم های معمولی وگرنه خداوند زورتر یه امامی فرشته ای چیزی میفرستاد تا این بنده هارو که انقدر عاشقشون هست رو نجات بده اون وقت دیگه چرا ما اشرف مخلوقات باشیم

این راه به ناکجا آباد میره بیهوده عبث میپایی

اما اگه بیاد مثل بارونه اگه تو گیاه یا بذر باشی وگرنه بارون روی سنگ اثر نداره

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2738

چون دنیا از اولشم قرار نبوده قشنگ بوده ، ما اشتباه گرفتیمش

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

نمیدونم چی بگم فقط دیگه دوستش ندارم این دنیارو..با وجود همه تلاش هایی که براش کردم و همه چیزای خوبی که بدست اوردم ولی دیگ این دنیا بدرد نمیخوره و حسم همش شروع یه آغاز در پایان دنیاس👎

🌿چگونه پر کشد خیال واژه بی ط...🎶چارتار💙 
چون اونی کیه روزی ب سرش قسم میخوردم با بی انصافی تمام همه چیو تموم کرد امشب...اصلا باورم نمیشه ..تحم ...

عزیز به هیچ ادمی انقدر باور نداشته باش که اکه کادی کرد برات غیر قابل باور باشه حتی به خودت

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2706