2737
2739
عنوان

کسی بوده مثه من باشه بعد زایمان

196 بازدید | 19 پست

بعد زایمان کلا عوض بشه اصلا ی ادم دگ بشه.؟

منکه از بعد زایمان انگار اون سوگند رف این سوگند اومد ی سوگند افسرده سرد خشک بی حوصله خسته داغون اصلا چی بگم دگ و شدیدا وابسته مامانم شدم

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم خيليا بعد زايمان با بحران روحي مواجه ميشن ك ب اصطلاح افسردگي بعد زايمانه 

ادم اصن تغيير ميكنه كلا ي حال بدي داره

بهتره با شوهرت درميون بزاري اگه مرد اگاه و با دركيه

عزيزم خيليا بعد زايمان با بحران روحي مواجه ميشن ك ب اصطلاح افسردگي بعد زايمانه  ادم اصن تغيير ...

گفتم ولی فایده نداشت زیاد نتونسته کمکم کنه 

2740
ینی چی به خودت بیا از زندگیت لذت ببر به خودت برس به بچه و همسرت تا دیگه سرد و بی روح نباشی

خیلی سعی کردم نمیشه اصلا از صدای دیگرون متنفرم دوس دارم بگم خفه شو بسه دگ 

ااااخ

[QUOTE= 139685345 ]اخ گفتی اخ گفتی لعنت بهش[/QUOTE] من بدبينم شدم اين از همه بيشتر عذابم ميده همسر ...

دقیقا مثه منی 

اصلا ی چی شدم ک همه ازم متنفرن همش میگن چته چرا اینجوری شدی تو دگ سوگند قبل نیستی

خیلی سعی کردم نمیشه اصلا از صدای دیگرون متنفرم دوس دارم بگم خفه شو بسه دگ  ااااخ

میدونم حستو بالاخره منم مادر شدم 

توی خونه همه صداهای اضافی رو وقتی حوصله نداری خاموش کن .فقط اولویت صدا رو بذار برا بچه و پدرش .وقتهایی که بی حوصله ای ی دوش بگیر و چند ساعت بچه رو بده پدرش نگه داره و بخواب و استراحت کن .اگه مامان خودت یا مامان همسرت نزدیکت هستن حتما ازشون کمک بخواه نه همیشه روزی دو ساعت که بتونی به خودت و کارهای خونت برسی.برای رابطه با همسرت وقت بذار چون یکی از عامل های اصلی اعصاب داغون ناکام موندن از همون حسه.

2706