2733
2739
عنوان

بچه ها ترو خدا کمکم کنید

437 بازدید | 42 پست

پسرم همش گریه میکنه نمیدونم چشه شیر خشک میخوره 60 سی سی درست میکنم سیر نمیشه 90 سی سی به خودش میپیچه اصلا شاید هم تقصیر شیر خشک نباشه کسی بچش اینطوری بوده کمرم شکست بخدا

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن وقتشه

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
2731

گریه ی دائم نوزاد بخاطر درده.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲

چند وقتشه؟؟

احتمالا بخاطر ریفلاکسه چون اسید معد بالا میاد بیشتر میخورن که ادیت نشن و این پرخوری هم باعث نفخ میشه

ارو غشو حتما بگیر

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738

شیر هم بالا میاره؟  

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
علائمش چیه؟؟؟موقعه شیر خوردن گریه میکنه؟؟چندماهشه؟؟؟

فقط به خودش میپیچه وپاهاش جمع میکنه وجیغ میزنه موقع شیر خوردن فقط آرومه😢

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2706