2737
2739
دل

دلا امشب سفر دارم چه رويايى به سر دارم....

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقو منم امدممممم

مشاعره خونم افتاده بودا😁

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2731
دل

دل دل نكن بمون....

قدرمُ بدون....

دردِ تو دردِ دلمه وابسته اى به جون....

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....
سفر کردم که از عشقت جدا شم دیدم نمیشع

اخه عشقِ يه عاشق با نديدن كم نميشه....

2740
ب دنیا نمیدم تک تک خنده هات دیدم نیستن رو لبات اگه....

نكشم كنار....

با اينكه ميزونستم ميرم تهشم به......

گفتم برو نه دليل بيار نه معذرت بخواه!

نكشم كنار.... با اينكه ميزونستم ميرم تهشم به...... گفتم برو نه دليل بيار نه معذرت بخواه!

شبا ترسیدی زل بزن از پنجرت به ماه

اگه حال داشتی بعضی وقتا سر بزن به خوابم

البتع اگه من بخوابم.  فقط...

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
هزار بار اومدم نبودی🥴🥴🥴

گرفتار اومدم نبودی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
شبا ترسیدی زل بزن از پنجرت به ماه اگه حال داشتی بعضی وقتا سر بزن به خوابم البتع اگه ...

حداقل يه ساعت به دوستت ميگى جلوم چىُ جمع كنه؟!

تو كه آمارت روئه ميخواس كىُ خر كنه؟!

راستى چند روز ديگه ٢٨*مه......

2706