2733
2739
عنوان

توده درناک داخل سینه داشتید؟

330 بازدید | 49 پست

دوستان چیکار کنم ،دراز میکشم اندازه یه سکه هزاری میاد زیر دستم درد داره شدیددددد 😭😭😭😭😭

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘

مگه هزارتومنی هم سکه ای شد؟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دردناک باشه احتمال خدای نکرده سرطان رد میشه اصولا ولی باید سونو بدی تا ببینی چیه دقیقا..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من دارم نگران نباش دکترم رفتم

اگر مثل مال منه نگران نباش

برای من نزدیک عادتم از زیر بغلم درد شروع میشه تا سمت راست سینه ام

سونوگرافی هم رفتم گفتن کیست ریز هست و با دارو رفع میشه

مگه هزارتومنی هم سکه ای شد؟

خدا نکشتت بله چند ساله،حالا سکه هزاری ندیدی یه ۵۰۰ تصور کن😂

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
درد داره شاید کیسته

چند باره اینجوری میشم تایپیک دیگه هم زدم چند ساعت پیش ولی الان که سوتینو باز کردمو دراز کشیدم اندازش وحشتناکه میترسم دست بزنم😥

2738

منم زیر سینم سمت چپ درد میکنه تیر میکشه احساس توده هم داشتم و گاهی دارم سونو هم دادم گفت برا فشار عصبی و ناراحتیه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خدا نکشتت بله چند ساله،حالا سکه هزاری ندیدی یه ۵۰۰ تصور کن😂

والا هنوز ندیدم😑

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

برای رفع همه ی دردها وبیماری سوره ی حمد رو تابهبود کامل بخونین

خداروشکر بارها تجربه اش کردیم

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

چیزی نیست احتمالا فیبروم باشه 

منم دارم 

درد داشت ن خیلی شدید 

رفتم نمونه برداری کردم گفتن فیبروم ادنومه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706