2733
2739
عنوان

خیلی دلم میخواد بدونم علت اینکه خواستگار میاد وبعد خبری نمیشه چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6432 بازدید | 316 پست
برای ازدواج واقعا دیگه سن پایینی هم محسوب نمیشم......کم پسر پیدا میشه که بخواد از سی و پنج سالگی به ...

یه وقتایی خدا بهترین رو برا آدمی گذاشته... بعدم تو جامعه بد جا افتاده که کسی جدا شده دوباره بخواد ازدواج کنه انگار خلاف شرع داره میکنه حتما باید باکسی ازدواج کنه که زن مرده باشه یا پیر باشه نمیدونم کی میخوان بفهمن بعضی موضوعات رو 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بزرگه انشالله بهترین بخت نصیبت میشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
بیا تو فامیل ما همه ماشالله ٣٥ به بالا  میگن فعلا سنمون مناسب ازدواج نی😐

ما برعکس ..هر کسی بالای سی دیدم دیگه مجرد موند..به غیر ازیک مورد که چهل و پنج سالشه و تازه نامزد کرده....اون هم خیلییی هنرها داره...خیاط ماهری هست..آرایشگره...یعنی کلی آپشن های مثبت داره

2728
پ از این مریضا همه جا هست من فک کردم بخت منه

اره همه جا هست خیلیا هستن اینجورن فک میکنن صدجا برن خواستگاری بهترینا رو براشون گذاشتن واقعا بعضی وقتا آدمی دلش میشکنه بااین کار 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

من تمام خواستگارام اینطوری بودن بعضی وقتا فکر میکنم کار همسایه هامونه وگرنه من هر چقدر فکر میکنم به نتیجه خاصی نمیرسم

بعضی ها پنجره ها را باز میکنند و فریاد میکشند بعضی ها پرده ها را می کشند و گریه میکنند
2740
اره همه جا هست خیلیا هستن اینجورن فک میکنن صدجا برن خواستگاری بهترینا رو براشون گذاشتن واقعا بعضی وق ...

منک تا یک ماه از نظر روحی بهم میریزم ن برا نشدنشا برا اینک آدمو سرکار میزارن ب راحتی، ان شالله بدترینا نصیب و روزیشون

حالاخوبع اومدن ی بار دیگه نیومدن برامنکه اصلا نمیان😂😂😂بیخی باو

اصلا نیان بهتره،تابیان وخبری ازشون نشه.اینجوری فکر ادم بهم میریزه اعتمادبه نفسش میادپایین ،چشم ب راه میمونه..

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

خودت اشنا شو‌، سنتی ها چون مذهبی ترن حساسن به عقد هر چقدم پاک باشی و بگی دوشیزه‌ای و اسمی نباشه تو شناسنامت ، همین که محرم مردی بودی براشون قابل پذیرش نیست 

دیروز یه مشتریم بود ازدواج دومش و خوشبخت ، خودش اشنا شده بود میگفت سنتی براش نمیشده اوونکه طلاق ذاده بود بعد عروسی اولش 

یه وقتایی خدا بهترین رو برا آدمی گذاشته... بعدم تو جامعه بد جا افتاده که کسی جدا شده دوباره بخواد از ...

البته واقعا تجربه ی عقد قبلیم در حد نامزدی بود....نهایت ارتباط ما دست هم رو گرفتن در گردش بیرون بود...نمیشه گفت مطلقه محسوب میشم......ولی نمیدونم چه طرز تفکری در جامعه داره شکل میگیره برای دختر عقد و نامزدی قبلی یک گزینه.ی منفی به حساب میاد

خوب کردی یه عده فکر میکنن میتونن با بقیه هر طوری دلشون خواست رفتار کنن

دقیقا گفتم بهش شاید اون دخترا امید بسته بودن به تو پسری که هرروز گل و شیرینی دستته میری خونه این اون خواستگاری تا بهترین رو انتخاب کنی تو پسر برات هیچ عیبی نداره ولی برای من دختر خیلی زشته که میای خواستگاری ولی بعد بدون هیچ حرفی گم گور میشی بهش برخورده بود قرمز شده بود داشت می‌میرد 

يه چيزي بگم گوش ميدين دردو دل كنيم؟

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2706