2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2738
سخت بود؟کجا زندگی میکنی ؟پانسیون ؟

نه عزیزم اصلا سختم نبود.من خونه گرفتم و برای ارشدم اومدم یه شهر دیگه.همینجا هم با شوهر دوم اشنا شدم و ازدواج کردم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
متارکه کردی عزیزم؟حالا چرا قم

دارم میکنم

درحال جداییم

البته عقد بودیم ن ازدواج

قمم واس اینکه من طلبه غیرحضوری جامعه الزهرا هستم میخوام حضوری بخونم

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
نه عزیزم اصلا سختم نبود.من خونه گرفتم و برای ارشدم اومدم یه شهر دیگه.همینجا هم با شوهر دوم اشنا شدم ...

خوب میشه بهم بگی که جهیزتو فروختی ؟چیکار کردی چه جوری خونه گرفتی تنها ؟پول داشتی؟

خدایا شُکرت❤🧿
سخت بود؟کجا زندگی میکنی ؟پانسیون ؟

شمال زندگی میکنم عزیزم.بنظرم لازم بود زودم فراموش کردم.البته تا شش ماه اول ک هنوز اینجا با کسی دوست نشده بودم و رفت و امدی نداشتم سختم بود ولی بعدش کم کم بهتر شدم

دارم میکنم درحال جداییم البته عقد بودیم ن ازدواج قمم واس اینکه من طلبه غیرحضوری جامعه الزهرا هستم ...

موفق باشی پس عقد بودی اما عروسی نکرده بودی

خدایا شُکرت❤🧿
خوب میشه بهم بگی که جهیزتو فروختی ؟چیکار کردی چه جوری خونه گرفتی تنها ؟پول داشتی؟

بله عزیزم پول داشتم و در واقع مقداری هم وام گرفتم اینجا خونه رهن کردم.من قبل اینکه بیام اینجا کارم پیدا کرده بودم.اصلا یکدونه از وسایل جهیزمو نیوردم اینقدر اذیتم کرد ک فقط میخواستم ازش جدا بشم

2706