2733
2734
عنوان

خانومایی که گربه دارید میشه بیایید

1653 بازدید | 128 پست

بچه ها شما به گربه اتون غذا چی میدید گربه من جز مرغ و گاهی ماهی و تخم مرغ و کشک و ماست هیچی نمیخوره منظورم سبزیجاته گربه شما سیب زمینی و هویج میخوره؟ یا مثلا مکمل میخوره شیر چطور

امیدوارم روزی که تیکر  تموم شد اتفاقای خوبی افتاده باشه کاربر جدید نیستم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من گربه دارم واسش جیگر مرغ میخرم  البته گاهی برنجم میخوره

من گربه ام چند بار بردم دامپزشکی گفته جگر مرغ که اصلا نده

2738

غذای خشک...

فیله مرغ آب پز

ولی برای گربه های خیابون ترکیب مرغ و ماکارانی و هویج میپزم خیلی دوست دارن طفلی ها

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

عکسشو میذاری؟ تولوخدااا، من خیلی دوس دارم😍

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
من غذا خوشک میدم  جوونه گندوم میخوره  من 9 تا دارم  هم فلج هم کور هم پرشین

یعنی غذا گربه میگیری؟

من فقط شير ميدم چون كوچولو ميترسم غذا بخوره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
من گربه دارم واسش جیگر مرغ میخرم  البته گاهی برنجم میخوره  از لبنیاتم فقط پنیر دوست داره

جیگر مثل سم میمونه براش

نده اصلا

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706