2733
2739
یعنی اگه بگیم به زودی یه ازدواج خوب قسمتم بشه اشتباهه؟

نه ولی

شکرگزاری اون هم پیشاپیش برای چیزی ک هنوز اتفاق نیوفتاده عالی ترین شکل دعاس

جملات تاکیدی بگو

مثلا بگو خدایا شکرت ک همسر دلخواهمو بهم رسوندی

خدایا شکرت ب خاطر شوهر خوبی ک دارم

خیلی بد خیلی خیلی بد فقط خدا صدامونو بشنوه من انتظار از بنده ندارم، ان شالله عزیزم🙏

ان شاالله منم فقط از خود خدا میخوام عزیزم ان شاالله هم شما هم همه دخترای مجرد و همچنین خودم خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر من دختربودم رفتم اینترنت دعای بخت اد بود نوشته بود هرکی این دعا رو چهل شبانه روز باخودش داشته باشه بختش بعد چهل روز بازمیشه.منم انجام دادم.نوشتم گزاشتم توکیف دعا به گردنم انداختم.بعد چهل روز باورکردنی نیس ازجایی ک فکرشو نمیکردم شوهرم اومد خواستگاری و...

2731
استارتر من دختربودم رفتم اینترنت دعای بخت اد بود نوشته بود هرکی این دعا رو چهل شبانه روز باخودش داشت ...

ببخشید عزیزم دقیق یادت نیست چه دعایی بود؟

به عشق خواهر زاده ام این اسم کاربری رو گذاشتم....(فرنوش هستم)😆
2740
استارتر من دختربودم رفتم اینترنت دعای بخت اد بود نوشته بود هرکی این دعا رو چهل شبانه روز باخودش داشت ...

کاش بیشتر راهنمایی میکردید انشالله خیر ببینید

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
عزيزم اسم دعا و ميگيد چي بود؟؟ ثواب ميكني بخدا واسه خالم ميخوام ٤١ سالشه

سلام فکر کنم این دعا باشه ، بازم تحقیق کنید 👇

🌹

مرحوم شيخ عباس قمي (ره‌) در كتاب "باقيات صالحات‌" (حاشيه كتاب مفاتيح الجنان‌) مي‌گويد: جهت باز كردن بسته شده اول سورة انا فتحنا تا "مستقيماً" بنويسيد (فتح‌،1ـ2)، و سورة "اذ جأ نصر اللّه‌" و اين آيات را "وَمِن‌ْ اَّيَاتِه‌ِ أَن‌ْ خَلَق‌َ لَكُم مِن‌ْ  أَنفُسِكُم‌ْ أَزْوَاجاً لِّتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَل‌َ بَيْنَكُم مَوَدَّة‌ً  وَرَحْمَة‌ً إِن‌َّ فِي ذَلِكَ لاَ َّيَات‌ٍ لِقَوْم‌ٍ يَتَفَكَّرُون‌َ" (روم‌،21) ; "ادْخُلُوا عَلَيْهِم‌ُ  الْبَاب‌َ فَإِذَا دَخَلْتُمُوه‌ُ فَإِنَّكُم‌ْ غَالِبُون‌َ" (مائده‌،23) ; "فَفَتَحْنَا أَبوَاب‌َ السَّمأِء بمَأءٍ مُنْهَمِرٍ وَفَجَّرْنَا الأَرْض‌َ عيُوناً فَالْتَقَي الْمَأُ عَلَي‌َ أَمْرٍ قَدْ قُدِرَ" (قمر،11ـ12) ; "رَب‌ِّ اشْرَح‌ْ لِي صَدْرِي وَيَسِّرْ لِي أَمْرِي وَاحْلُل‌ْ عُقْدَة‌ً مِن لِسَانِي يَفْقَهُوا قَوْلِي" (طه‌،25ـ28) ; "وَتَرَكْنَا بَعْضَهُم‌ْ يَوْمَئِذٍ يَمُوج‌ُ فِي بَعْض‌ٍ وَنُفِخ‌َ فِي الصُّورِ فَجَمَعْنَاهُم‌ْ جَمْعَاً" (كهف‌،99) ; "لَقَدْ جَأَكُم‌ْ رَسُول‌ٌ مِن‌ْ أَنْفُسِكُم‌ْ عَزِيزٌ عَلَيْه‌ِ مَاعَنِتُّم‌ْ حَرِيص‌ٌ عَلَيْكُم بِالْمُؤْمِنِين‌َ رَؤُوف‌ٌ رَحِيم‌ٌ فَإِن تَوَلَّوْا  فَقُل‌ْ حَسْبِيَ اللّه‌ُ لاَإِلَه‌َ إِلآ  هُوَ عَلَيْه‌ِ تَوَكَّلْت‌ُ وَهُوَ رَب‌ُّ الْعَرْش‌ِ الْعَظِيم‌ِ" (توبه‌، 128 و 129) ; پس اين نوشته را همراه او نموده و بر او آويزان كنند.(ر.ك كليات مفاتيح الجنان‌، مرحوم حاج شيخ عباس قمي‌، ص 489،492، مطبوعات ديني قم‌.)

در عين حال بايد توجه داشت كه تأثير دعا به نحو اقتضايى است، نه حتمى و ضرورى، آنهم دقيقا به شكلى كه ما طلب مى‏كنيم يعني دعا يكي از علل برآورده شدن حاجت است و براي برآورده شدن حاجت بايد عوامل ديگر مانند مصلحت الهي و عواملي كه به دست خود انسان

🌹

مثل اینکه اسمش دعای باز شدن بسته است ،تو مفاتیحه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
کاش بیشتر راهنمایی میکردید انشالله خیر ببینید

من تو این صفحه دعا رو گذاشتم 

البته منم از کسی شنیدم ، میتونید بیشتر درباره اش تحقیق کنید

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

این دعایی هست که من تو صفحه ۳ گذاشتم ؟

2706