2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم مجردم....حق میدم هرکسی بگه از مجردی خسته ام....منم سنم داره بالا میره و هرروز نگرانیم بیشتر.......چله ی زیارت عاشورا به روش حق شناس رو خیلی ها تو همین سایت گفتند..و نماز جعفر طیار ..البته خودم هنوز امتحان نکردم

برای ازدواجم‌ موثره؟

برا حاجت رواییه دیگع

من طلب خواستگار باشرایط خوب کردم😅دیروز اومد

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2728

بچه ها از خدا بخواین زمان تعیین نکنین فقط ارتعاش ازدواج بفرستین

از خدا بخواین اون ادمی که عمیقا کنارش ارامش دارین و احساس خوشبختی میکنین کنارش رو در بهترین زمان ممکن توی مسیر زندگی تون قرار بده

و تا اون روز روی خودتون کار کنین تا ادم بهتری بشین چون شبیه شبیه رو جذب میکنه

از تک تک لحظه های زندگی تون لذت ببرین

برا حاجت رواییه دیگع من طلب خواستگار باشرایط خوب کردم😅دیروز اومد

عه چه خوب مرسی🍀

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2740
هر چقدرم خانواده خوب، بالاخره آدم نیاز ب ی همدمم داره

بله دقیقاً...به خصوص اینکه سن آدم هم بالاتر می‌ره.... انشاءالله که یک بخت خوب نصیب تمام مجردها  استارترو شما بشه .....من خودم هم نزدیک ۳۴,هستم و واقعا دیگه خسته شدم

چجوری متوسل بشیم؟

من فقط قلبمو دادم بهش...همین... برای تولدش قرآن کامل ختم کردم هدیه دادم..مهریمم مرتبط با حروف ابجد اسمش هست..الانم از خدا قلبا میخام یه شرایط مادی ای برام پیش بیاره سرویس طلای عروسیمو که ۹۰ گرمه هدیه کنم به حرمش.. چون سرویسمو خیلی دوس دارم میخام ثابت کنم بیشتر از حضرت عباس دوسش ندارم.

خدا هست❤️🩷🧡🤎💜🩵💙💚💛🩶
بله دقیقاً...به خصوص اینکه سن آدم هم بالاتر می‌ره.... انشاءالله که یک بخت خوب نصیب تمام مجردها  ...

خیلی بد خیلی خیلی بد فقط خدا صدامونو بشنوه من انتظار از بنده ندارم، ان شالله عزیزم🙏

2706