2737
2734
عنوان

کیا رمان ترسناک هیچکسان رو خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3163 بازدید | 146 پست
کسی سایت ۹۸ ایا رو یادشه؟یکی از رمانایی که دنبال میکردم نصفه موند😶

عاره...صاحب سایت که فوت کرد سایتشو بستن...چقد ناراحت شدم:(...از اون به بعد منم رمان خوندنو گذاشتم کنار چون اصلا نمیشد به کامنتایی که تو سایتای دیگه واسه رمانا میزاشتن اعتماد کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو جلدشو خوندم حوصلم سررفت پاک کردم 

نه خیلی خوب بود من عاشقش بودم.

جنایی ها رو هم خوندم اینا بیشتر جالب بود برام

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
2728
اتاق کاهگلی هم خوبه فصل دومش هم جن گیری شیدا  

هر دو رو خوندم ولی آخراش رو خراب کرد که شیدا شوهرشو کشت

ولی اولاش عالی بود

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
وای من توام یا تو منی  جالب اینجاس شوهرم میرفت دریا منم خونه ام داخل پایگاه نظامی بود سوت و ...

وای دختر تو دیگه کی هستی

نخون خواهر من 

یمدت بعد میفهمی چی میگم تاثیرشو تو روح و روانت میزاره

2738
منننن عاشقشم...خیلی قشنگه عاشق شخصیت پسره داستان شدم..طنزه خاصی داره بر عکس بقیه رماناهم عشقو عاشقی ...

آره حرف نداشت کنار اون ترسش طنز رو قالب میکرد.

من همشو خوندم  محوطه ممنوع  هیچکسان  دی آن دی واقعا ترسناک بود تا یک ماه ...

همه رو خوندم این بنظرم جالبتر بود

وای من توام یا تو منی  جالب اینجاس شوهرم میرفت دریا منم خونه ام داخل پایگاه نظامی بود سوت و ...

ااااای وای خود آزاری دلشتی😂😂😂

من میخوندم میرفتم احضار جن میکردم یه بار یه صدایی اومد اومدم فرار کنو خوردم تو در همونجا افتادم تا یک ساعت نمیتونستم بلند بشم😂😂😂😂

الان دیگه عاقل شدم

ااااای وای خود آزاری دلشتی😂😂😂 من میخوندم میرفتم احضار جن میکردم یه بار یه صدایی اومد اومدم فرار ...

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2706