2737
2739

به نظرتون خراب نشده ؟ تو فریزر بوده ‌ فقط شستم و خوردش کردم و ریختم تو نایلون و فریزش کردم 

یخش رو باز کنی سیاه و شل شده

باید بلانچ میکردی

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلانچ میکردی کاش 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731

نه من همیشه همینجوری استفاده می کنم.. با یخش تفت بده و کمی آبلیمو بزن.. 

نذار یخش باز شه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
2738
چیست بلانچ؟

اب میزتری بجوشه دو قاشق اب لیمو میزنی بعد قارچاتو پنچ دیقه میریزی توش زیرو رو میکنی یعد در میاری همون لحظه میریزی تو اب یخ بازم پنچ دیقه در میاری میزاری ابش بره بعد فیریز میکنی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃