2737
2734
عنوان

کسی ک عاشقش بودمو بعد سالها پیدا کردم اما....

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 104 پست
خب وقتی اصلا ازم خبر نداره نمیشناسه چجوری اخه؟

خدا خودش بخواد يه كاريو درست كنه ميكنه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برات دعا کردما انشالله حاجت روا میشی    

ممنون 😭😭❤️

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
چجوری نه دیدت نه میشناست؛بعد شما عاشقش شدی؟

خب  من اونو هم دیدم هم میشناسم هم خودشو هم خانواده اشو و عاشقش شدم😑تو خودت هرکسی را بشناسی لزوما اونم تو را میشناسه؟

2740
گریه چرا خوشحال باش    

ديگه بريدم فقط دنبال يه معجزم 

عزیزم منم دعاکن لطفا    

حتما دعا میکنم

ی تاپیک زدم اسم بچه هارو یادداشت کردم براشون ذکر گفتم

حتما اخر شب برا شما هم دعا میکنم

متوسل میشم ب عموی شهیدم

انشالله حاجت روا میشی  

کاربر (آنید_پ) هستم!
خب اون اصلا منو ندیده منو نمیشناسه شاید ببینه حس داشته باشه ب خاطر اینه دوست ندارم از دستش بدم و از ...

وااگه ندیده که فایده نداره.پس حتمایجوری اتفاقی بروسرراهش که ببینه توروچندبار.انشالله که حستون دوطرفه بشه😍

مال خودته - من مطمئنم  اما ی جوری باید خودتو بهش نشون بدی

چرا مطمعنی؟چرا این حرفو میگی؟

خودم هم ته دلم همچین حسی دارم ک تقدیر ما با همه 

ولی چ جوری خودمو بهش نشون بدم من بلد نیستم بعدم کسی را ک دوسش دارم انقدر میترسم نفهمه میخامش ک بیشتر دفع میکنم بعد کسی ک نمیخامش انقدر در برخورد باهاش بی تفاوتم ک حس میکنه میخامش بس راحت و بی استرسم خودمو شل میگیرم