2737
2734

ماجرای ی عشق ی طرفه اس ک اون اصلا خبر نداره سالها عاشقش بودم و کلی مزیض شدم و ی دوره همه چیزمو باختم ولی ب هر سختی بود فراموشش کردم و از نو سرپا شدم 

قبلا کلی گشته بودم ولی پیداش نمیکردم 

ولی الان کاملا اتفاقی هم پیج اینستاش را دارم هم ب ای دی تلگرامش رسیدم درست زمانی ک رهاش کردم 

من دوست ندارم بهش پیام بدم مخصوصا تلگرام 

اون پسر خیلی سر سنگین و حریم داریه و اینه ک برام جذابه ولی نمیدونم باید چکار کنم 

از طرفی ی جوری ب دلم افتاده ک انگار قسمت من این ادمه 

الان من باید چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگه اونم بهت حس داشت قطعا یجوری بهت میرسوند.بهتره پیام بهش ندی وفراموشش کنی

خب اون اصلا منو ندیده منو نمیشناسه شاید ببینه حس داشته باشه ب خاطر اینه دوست ندارم از دستش بدم و از طزف اون قضاوت نکنم 

خوش به حالت ايشالا بهت پيام بده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
بهش پیام بده حستوبگو حتی اگه بهت بگه نه  اینجوری مدیون دلت نمیشی

نه تو را خدا نگو اینو 

مخصوصا ک اون اصلا منو نمیشناسه ،برام لنقدر رک بودن خیلی سخته ،باید ی کاری کنم ب چشم بیام بعد متوجه بشم ک میخاد یا نمیخاد خودم بکشم گنار اگر نخاست ولی چکار؟

2706