2737
2734
عنوان

نکنه سرطانه استرس دارررررم

273 بازدید | 56 پست

سلام دوستان

خانم با عرض معذرت من ده روزه پریودم قطع نمیشه...وقت دکتر گرفتم برای شنبه است...ولی تا شنبه بشه دق میکنم....از عید فطر شروع شد...اما خیلییییی کم بود سه چهار روز اول در حد یکی دو قطره در کل روز....اصلا درد هم نداشت در حالیکه من دفعات قبل حتما یه روز از درد باید قرص میخوردم....بعد یکم بیشتر شد تا امروز که قطع نمیشه چرا؟؟؟ تو نت خوندم ممکنه کیست باشه یا مشکلات رحمی یا هورمونی یا سرطان.....دلممممم ریییییییخت یهوووووو  دارم رب انار میخورم یه ساعته  نوشته بود رب انار میتونه قطع کنه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ده روزه پریودی؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2728
2738
لطفا استرس رو دور کن از خودت .‌بدتر میشی خدایی نکرده

من دومااه پریود نشدم دوتا آمپول پروژسترون زدم بعد پریود شدم تموم شد روز بعد ش شروع شد دوباره تا الان ک ۱۰ روز شده.اصلا سابقه نداشته اولین بارم اینطوری شدم.

خدا ❤ من است.
2706