2733
2739
عنوان

لنز

99 بازدید | 17 پست

لنز من تو قابش  بدون اب شده  یعنی انگار ابش تبخیر شده من الان دیدم مایع خودشو ریختم روش دوباره نرم شد  بنظرتون دیگه بدرد نمیخوره   خشک شده بود 😭

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچ مشکلی نداره، میتونید استفاده بکنید، خیلی خوب کاری کردی دست نزدی چون اگر دست میزدی پودر میشد

واقعااااا  الانم دیدم نرم شده مثل قبل   از کجا بدونم ایرادی نداره😍

2738
فقط یک نکته علمی برای رعایت بهداشت لنز، اگر ممکنه لنز رو برای مدتی بیشتر از یک هفته استفاده نکنید، ب ...

بابا   خیرسرم خریدم عروسی بزنم  کرونا امد موند  الان دخترم  پیدا کرده بود تکونش میداد  گرفتمش بازش کردم ببینم در چه حاله دیدم برهوت شده 

ببین اگر تاریخ لنزت مثلا فصلی بوده اگر هنوز سه ماه نشده که از باز کردن لنز میگذره میتونی هنوز استفاد ...

تاریخش ۱۰۰ساعت تو چشم بود

لنزت روزانه بود یا فصلی یا سالیانه؟؟ اگر روزانه بود که باید دور انداخته بشه

نمیدونم   میزنم چشمم اگه کور نشدم  نگهش میدارم😁

تاریخش ۱۰۰ساعت تو چشم بود

۱۰۰ ساعت تو چشم رو از کجا در آوردن آخه؟؟؟🙄🙄🙄🤔🤔🤔اصلا لنزی با این مدل تاریخ مصرف نداریم، این فروشنده ها یه چیزیشون میشه ها، یکسری ها میگن دائمیه، یکسری لنز روزانه رو به اسم سه ماهه، لنز فصلی رو به اسم یکساله و لنز یکساله رو به اسم دائمی میفروشن😔😔😔

2706