2733
2734
عنوان

شوهرم بهم توجهی نداره

362 بازدید | 19 پست

الان ۲ سال از ازدواجمون گذشته ، تازه هم بچه دار شدیم ولی دریغ از یه کم توجه که به من بکنه، شبا جدا از من می خوابه ، هر بار هم بهش می گم بیا پیش من بخواب می گه تنم خیسه تو برو می یام ولی همونجا روی فرش می خوابه اینم بگم که شوهرم وسواسیه ، تو این مدت دریغ از یه جمله عاشقانه ، یه دوست دارم ساده ، بهش می گم من به توجه نیاز دارم ولی می گه من از این چیزا بدم می یاد ادم باید تو عمل خودشو نشون بده، هر چی گه فکر می کنم میبینم کار خاصی واسم انجام نمی ده که بگم تو عمل داره بهم نشون می ده، برای خانوادش می میره ، من هیچ موقع واسه کارایی که برای اونا انجام می ده اعتراض نکردم ، ولی کاری واسه من انجام بده هر بار که بحثمون بشه صد بار می گه دیگه خسته شدم ، تا حالا نشده بیادو ناز منو بکشه همیشه خودم از قهر خسته شدم و رفتم باهاش حرف زدم ، می ره بیرون دیر می کنه یه زنگ نمی زنه که کجا هستم وقتی زنگ می زنم می گه مثلا اینجا هستم می گم نگران شدم ، می گه اااا نگران شدی ، واقعا زندگی سختی دارم اگه بچه نبود حتما طلاق می گرفتم، فقط سپردمش به خدا

تعداد رای : 7
نظرسنجی
توجه کردن شوهرم
4
57%
توجه کردن شوهرم
3
42%

عزیزم همه مردا اینحورین سخت نگیر 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینو مطمئنم که همه مردا یه تختشون کمه سالم نیستن که😐

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
واسه چی اینقدر زود بچه دار شدی اخه؟ میزاشتی ببینی میتونین با هم بمونین یا نه 

دقیقا فامیل ما هم بچه دار نمیشه بعد پنج سال میگفت هنوز زودع دقیقا همون موقع ها فهمید شوهرش زن صیغه ای داره راحت طلاق گرفت

دقیقا فامیل ما هم بچه دار نمیشه بعد پنج سال میگفت هنوز زودع دقیقا همون موقع ها فهمید شوهرش زن صیغه ا ...

خیلی از این موردا دیدم اطرافم که طرف حتی شب عروسی اقدام به بارداری کرده 😐 الان به خاطر بچه با همن هر روز دعوا و کتک کاری

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

میشه بیای خصوصی میخوام ی چیز بهت بگم

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید....