2737
2734
عنوان

بیاید بگید گناه من چی بود؟ :)

564 بازدید | 50 پست

یکی عاشقم شد ولی من عاشقش نبودم کم کم با مهربونیاش عاشقش شدم اول دلم براش سوخت بعدش به خاطر تنهاییم بهش احساس نیاز کردم و بعد... عاشق شدم درست همون موقعی که از دستش دادم عاشقش شدم یه سال دنبالش گشتم و پیداش کردم یه ماه باهاش چت کردم آخرشم فکر کرد من دختر آویزون و هرزه ایم و بلاک...:) من موندم و یه دل شکسته منی که اجازه نمی دادم پسری بیاد تو قلبم به خاطر اینکه به قسمت اعتقاد دارم و میگفتم شاید این پسر مال یکی دیگه باشه و اجازه ندادم بیاد تو زندگیم ولی اینجوری ضربه خوردم من گناهم چی بود دلسوزی برای یه عاشق ؟ نرفتن تو زندگی کسی؟ چی بود گناهم چی بود؟ گناه من چی بود که الان غیر اون دل شکسته تهمت و له شدن نصیبم شد من کجا غرور کیو له کردم که اینجوری خورد شدم؟

بگید گناه من چی بود؟

کاربری دست دو نفر 🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منظورت از نرفتن توزندگی کسی چیبود؟؟؟طرف متاهل بود یانامزد داشت؟؟؟؟!!!!!!

نه هیچکس جز من رو حتی دوست نداشت منظورم افراد قبلی بودن که میخواستن بیان تو زندگیم

کاربری دست دو نفر 🙌

قرار نیست شکست ها و مشکلات زندگی به خاطره گناه یا اشتباهات ما باشه انسان هر لحظه در حال پیشرفت و ترقیه و گاهی برای پخته شدن و آموختن باید بارها خورد زمین و دوباره پاشد مهم نیست چی شده مهم اینه که به خودت اعتماد کنی و دوباره قوی تر از گذشته روی پای خودت وایسی

من مرد هستم 
چرا بیخیال

قشنگ مشخصه پسره دوست نداره

چرا باید برای همچین آدمی غصه بخوری

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
قرار نیست شکست ها و مشکلات زندگی به خاطره گناه یا اشتباهات ما باشه انسان هر لحظه در حال پیشرفت و ترق ...

چرا خدا با من این کارو کرد ؟من نمیخواستم سمت این چیزا برم خدا اونو گذاشت سر راهم :")

کاربری دست دو نفر 🙌
2706