2733
2734

بد نمیشه؟؟ مهمون دارم.  الان رو گازه کباب تابه ای تا یک ساعت دیگه امادست و ساعت هشت و نیم شام میخوایم بخوریم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه چرا بد بشه. به ربع قبل خوردن بزارش تو توستر کرم بشه.

خدایا میشه بیاد اون روزی که فرزندمو بقلم بگیرمو ازین استرس بیرون بیام و وقتی ب گذشته نگا کنم بگم ای بابا چقدر من ترسو بودم همش گذشت و رفت و نتیجه ی تلاشم پسر خوشگلمه که توی بقلمه . خدایا کمکم کن 

بزار توی ی ظرف کوچیک بعد اون ظرف کوچیک رو بزار توی ی ظرف بزرگتر ،توی ظرف بزرگتر یکم آب بریز بعد بزارش رو اجاق

گرم میمونه

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
2738

اگه میزاری تو تو توستر نیم ساعت قبل سرو غذا بزار در ظرفتم بذاری که خشک نشن

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
باشه عزیزم الان میدم . کباب کوبیده مرغ و بوقلمونه هنو اب داره ها

خوبه اشکال نداره😘

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
خیلی زود درست کردی چ عجله ای بود 

اخه نیخوام سری دوم و بریزم. الان اب داره خاموش کنم وقتی اومدن روشن کنم؟؟؟ اب انداخته خودش هنو سرخش نکردم سری دومم تو یه تابه دیگه درست کنم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706