2737
2739

همیشه تاپیکام بزور به۲صفحه میرسه چرا؟ دوس دارم الان درد ودل کنم.تو یه شهر کوچیکم بخاطر شغل شوهرم امکانتش کمه یه باشگاه دره پیت میرفتیم که اونم به لطف کرونا تعطیل شد حوصله م پوکیده خسته م دوسال و نیمه بچه میخوام خدا نمیده با هیچکی رفت و آمد نداریم شوهرم خوشش نمیاد البته چون همه دوتا دوتا بچه دارن هم بی تاثیر نیس سال به سال نه کسی میاد خونمون نه جایی میریم

دلم گرفته زندگی چقد تکراری و خسته کننده س😟😟شما روزاتونو چطوری میگذرونید

ی روز سگی تمام و کمال😒

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم همینجوری شدم الان یه تاپیک دیگه زدم لینک اونیکو گذاشتم ولی بازم هیشکی نیومد    ای بابا

مال ما خار داره فک کنم        

دینداریت رو به خدا نشون بده برای من انسانیت تو لازمه🌿

منم همینجوری.بچه ندارم یه ساله.با همه قهره شوهرم جایی نداریم بریم.یه دانشگاه میرفتم اونم بخاطر کرونا نمیرم

کتاب بخون

از تو اینترنت رمان دانلود کن بخون

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

نگو که چون حوصلت سر رفته بچه میخوای بیاری😑😑

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

روزای تکراری مال ماهم

یه کار هنری پیدا کن یاد بگیر وقتت پر شه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️