2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اندامم دخترونه و کوچیک بود الان خانمان تره چاق نیستم اصلا کمرم سی. هشت 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738

دور کمرتون چنده ؟

من یجا خوندم دور کمر سلنا گومز ۶۰ اونوقت من ۶۱😐💔

هیچی دیگه یه هفتس روزی یه نصف یه وعده غذا میخورم مخام شروع ب ورزش کردن بکنم😐💖

تا ب ۵۵ نرسم ول نمیکنم😐💖

-

من هر کسی رو دیدم بعدش خیلی چاق شده دیگه خ...از پل گذشت شوهر کرد  دیگه دنبال اندامشون نیست فقط دنبال زیبایی صورتش هست

صدرصد بری بیرون میبینی طزف چهره زیبایی داره با عمل ارایش ولی اندمش ... خیلی دیگه زشت هست موندم بیچاره شوهرشون  

دور کمرتون چنده ؟ من یجا خوندم دور کمر سلنا گومز ۶۰ اونوقت من ۶۱😐💔 هیچی دیگه یه هفتس روزی یه نصف ...

من پررررم بدبختی پرم 

دور کمرمممم ۷۱هست

البته پررر بدهیکل نیستم شکم اینا ندارم وایسا عمس بزارم 

2706