2733
2739
عنوان

کیسه آب

811 بازدید | 9 پست

من ۳۷ هفته ۶ روز هستم . دیشب بعد از دسشویی یهو یه مایعی ازم خارج شد که تقریبا زرد بود به بیمارستان زنگ زدم گفتن پد بذار و ۱۵ دقیقه راه برو و سرفه کن و باز زنگ بزن که این کار رو گردم و دیگه آبی خارج نشد. زنگ زدم گفت برو بخاب چیزی نیس! من ایران نیستم بچه ها و اینحا به این راحتی سونو نمیکنن کسی تجربه مشابه داشته؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اپلیکیشن دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص زنان مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. هر جا که هستی یا هر ساعت از روز میتونی با پزشک به صورت آنلاین مشاوره بگیری.

2738
سلام دوست عزیز میدونم خیلی وقت از تاپیکت میگذره اما میخوام بدونم چجوری با تنبلی تخمدان باردار شدی مم ...

ببخشید که دیر دیدم . من رفتم پیش دکتر اکبری تهران هم به من قرص داد و هم به همسرم که دیگه باردار شدم